Фотопідбірка найемоційніших котів, які підкуповують своєю щирістю

Сьогодні у всьому світі відзначають день кота. Ці муркотливі, пухнасті, гіперактивні, хитрі і неймовірно ніжні тварини гідні любові і дружби людей.

Пропонуємо вашій увазі підбірку фото найемоційніших котів, які охоче позують на камери фотооб’єктивів, пише Gazeta.ua.

Коти здатні видавати близько 60 різних звуків. Щоб передати свої емоції та почуття, використовують різноманітні жести.Тремтячий хвіст улюбленця демонструє любов до вас. Якщо він починає опускатися, це свідчить про зміну настрою.
Якщо улюбленець переходить від кімнати до кімнати разом з вами, так товариські тварини намагаються контролювати дії людини. Погойдування хвостиком – це ознака, що тварина вагається і не може визначити пріоритетне бажання. Як тільки зробить вибір, кіт перестане погойдувати хвостом.

Якщо у тварини навіть у сонячний день розширилися зіниці, це свідчить про сильний інтерес до чогось або про те, що вона перебуває у грайливому настрої. Про зацікавленість кота свідчать і вуса, що стирчать уперед. Але якщо вони дивляться назад, тварина налякана і уникає дотиків зі своїм власником або іншими людьми.

Про нервовий стан улюбленця свідчить дрібне сіпання вух. Але навіть у такому стані кіт може просто сидіти та спокійно спостерігати за оточенням. І якщо почати тварині заважати у цей момент, можна легко отримати від неї шипіння або удар лапками.

Свято відзначається щорічно 8 серпня з ініціативи Міжнародного фонду із захисту тварин “Animal Welfare”. Так хочуть привернути увагу до проблеми бездомних котів і кішок. Сьогодні вони об’єднують мільйони власників цих тварин по всьому світу.

Кішки споконвіку були і залишаються найпоширенішими тваринами у всьому світі. Близько 80% всіх жителів Землі тримають домашню тварину. Більше половини з них віддали свою перевагу саме кішкам, на другому місці йдуть собаки.

Крім приємного муркотіння, кішки відмінно винищують гризунів, лікують деякі захворювання і навіть продовжують життя своєму господареві.

Власники кішок на 40% рідше страждають від хвороб серця, також у них рідше трапляються інфаркти та інсульти.

Англійські лікарі розробили навіть цілу “кототерапію”, за допомогою якої пропонують лікувати ряд хвороб. Зокрема – запалення суглобів і гінекологічні захворювання.

У багатьох народів в світі існує безліч повір’їв і прикмет, пов’язаних з кішками. Найпоширеніші – що кішки проживають кілька життів, а ще можуть інтуїтивно визначати наміри тих, хто прийшов в будинок людей і відчувають недобрих гостей.