Гонтарева не виключає, що до скандального номера “95 кварталу” причетний Коломойський

Колишня керівниця НБУ вважає, що скарга до суду у даному випадку не матиме результату

Ексголова Національного банку України Валерія Гонтарева прокоментувала проєкту Радіо Свобода “Ньюзрум” номер студії “Кварталу 95” про підпал її будинку. Програма вийшла в ефір на каналі “1+1” 19 жовтня, відео опубліковано на YouTube-каналі програми.

“Це сором!!! Насміхатися над людським горем – це неможливо уявити у цивілізованому суспільстві!”, – зазначила Гонтарева, додавши, що про номер дізналася від друзів.

Пісню про інцидент виконували співачки Національного заслуженого академічного українського народного хору імені Григорія Верьовки та гуморист Євген Кошовий. Зокрема, прозвучали наступні рядки: “Горіла хата, палала, в Лондоні жінка плакала”, “Хата горить в Гореничах, а в Лондоні Валерія думає на Валерича (Ігоря Коломойського – ред.)”, “Мораль проста – хата згоріла зі стида”, “Люди вогонь побачили – допомагати почали, відра схопили й прибігли, у вогонь соляру плескали”.Відповідаючи на питання, чи розглядала вона можливість замовлення цього номера олігархом Ігорем Коломойським, Гонтарева зазначила: “Можливо, так і є. Я про це не думала”.

“Щодо цинізму “95 Кварталу” сумнівів давно нема. Але участь у цьому народного хору, це вже сором для всієї країни”, – додала ексголова НБУ.

Вона вважає, що скарга до суду у даному випадку не матиме результату: “Якщо позиватися до суду, то в мене грошей не вистачить на всі ці суди. А ще і суди повністю продажні на користь Коломойського. Ви це і самі бачите”, – сказала Гонтарева.

При цьому вона впевнена, що Коломойський у будь-якому разі заперечуватиме свою можливу причетність до номера.

Оновлення:

Ігор Коломойський, своєю чергою, заявив, що номер Студії Квартал 95 йому дуже сподобався.

“Браво!”, – оцінив його Коломойський у відповідь на прохання “Радіо Свобода”. Особливо він відзначив заключну фразу пісні про те, що “хата згоріла від сорому” – мовляв, вона була йому найбільше до вподоби.

Як написала в мережі журналістка Ірина Ромалійська, Валерія Гонтарєва – людина, яка провела масштабну банківську реформу в Україні. Зокрема, вберегла від краху наймасштабніший банк країни (як мінімум, 50% фізичних та юридичних осіб в Україні обслуговується в “ПриватБанку”), а заодно і всіх його вкладників. І нажила собі безліч ворогів. Серед них і олігарх, колишній співвласник “Привату”, Ігор Коломойський. Як відомо, місяць тому будинок Гонтаревої під Києвом було спалено. До цього – спалили машину її невістки. Обидва злочини не розслідувані.

А напередодні колектив президента України “Квартал 95” вийшов на каналі “1+1” Ігоря Коломойського з цинічним номером “Горіла хата, палала, в Лондоні жінка плакала” і “Хата горить в Гореничах, а в Лондоні Валерія думає на Валерича”.
Журналістка зауважила, артистка “95 кварталу” Олена Кравець в одному зі своїх останніх інтерв’ю розповідала про взаємодію колективу авторів цього гумористичного шоу з президентом України Володимиром Зеленським: “Вова все перевіряє. Він вичитує тексти”.