«Це гостра політична сатира, так було, є і буде»: у «Кварталі» прокоментували номер про підпал будинку Гонтаревої

Студія «Квартал 95» прокоментувала номер про підпал будинку ексглави Нацбанку Валерії Гонтаревої.

У студії заявили, що «Квартал» — «це гостра політична сатира, так було, є і буде. Навіть, якщо це не подобається деяким політикам. Саме політики, їхні дії та наслідки їх дій, які відчувають мільйони українців, дають нам привід для сатири», – пише Громадське.

Там додали, що вдячні хору імені Верьовки за участь у виступі, та висловили жаль, «що заслужений колектив незаслужено піддається інформаційній атаці».

« Колектив не брав участі в написанні матеріалу, тому, будь ласка, поважайте його», — зазначили у «Кварталі».

Окремо вони звернулися до міністра культури, молоді та спорту Володимира Бородянського та міністра економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофія Милованова.

Першого вони запросили на наступну зйомку «Вечірнього Кварталу», щоб одразу після концерту він сказав, за що йому соромно, а за що ні. Другому побажали успіхів, економічного стрибка і побільше інвесторів.«Але, якщо щось піде не так, можете сміливо звинувачувати нас», — додали у «Кварталі».

«Погодьтеся, з точку зору економіки дуже обґрунтованими будуть звучати такі тези, як: «Через жарт коміків «Вечірнього Кварталу» гривня впала у п’ять разів», «Зовнішній борг України зростає в тій самій пропорції, в якій зростає обличчя Євгена Кошового», — звернулися в студії до Милованова.

«Наш гумор — наша головна зброя. І поки наша зброя гостра і різка, ми будемо з гордістю займатися своєю справою», — підсумували в «Кварталі».