Губернієв назвав ід*отами та свинями російських хокеїстів, яких зняли з рейсу на шляху з молодіжного ЧС

Хокеїсти молодіжної збірної Росії повелися, як ідіоти та свині, під час повернення додому після скасування чемпіонату світу у Канаді. Спортсменів було знято з рейсу в аеропорту Калгарі, оскільки вони не дотримувалися маскового режиму, курили та випивали, що є абсолютно ганебною поведінкою.

Таку думку в ефірі телеканалу “Матч ТВ” висловив відомий російський коментатор Дмитро Губернієв. Він не соромився у висловлюваннях на адресу хокеїстів, назвавши ситуацію справжнім шоком, – пише Оbozrevatel.Хокеїсти збірної Росії в аеропорту Калгарі.

Дмитро Губернієв.

“Вони повелися як ідіоти, мені соромно за них. Люди, які поважають себе, в пристойному суспільстві так не поводяться. З дерева тільки злізли, чи що? Потрібно поважати людей, які поруч із тобою, закони країни та правила авіакомпанії. Для мене справжній шок, що витворяють юні спортсмени, які представляють мою країну. Куди дивляться тренери? Хтось пиячить, хтось курить під час посадки в літак. Купуйте собі тоді особистий літак та робіть, що хочете. Підставляють себе та країну, а потім до нас ставляться відповідно. Найчастіше ми поводимося, як свині. Вкотре ми обіср*лися”, – сказав Губернієв.

Росія виграла один матч із трьох на МЧС.Він додав, що всі пасажири зобов’язані дотримуватися правил авіаперевезень. “Я сам літаю багато і сиджу в масці. Якщо не дай боже щось трапилося, маска трохи з’їхала і мені роблять зауваження, я відразу її поправляю. Це ганьба”, – резюмував журналіст.

 

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини