Новорічні мультфільми: що подивитись на святкові вихідні усією сім’єю

На зимові свята хочеться бодай подумки опинитися в казці. І одне з кращих рішень для цього – перегляд мультфільмів. Саме мультиплікація здатна на певний час “занурити” глядача в таємничий світ: тоді ми хвилюємося й радіємо разом із персонажами, переосмислюємо життєві цінності й починаємо помічати довкола прекрасне.

Про те, які саме анімаційні фільми здатні подарувати новорічний настрій,  – пише OBOZREVATEL.1. “Холодне серце” (2013)

Дві сестри, Анна та Ельза, проживають у королівстві Еренделл. Одного дня вони дізнаються, що старша з них має надздібності – вміє керувати сніговою стихією. Хоча їй далеко не завжди вдається контролювати свій дар. Якось дівчина злякалася, що її магічні здібності можуть нашкодити рідними та всьому довкола, тож вирішує тікати із королівства.

Менша сестра вирушає у небезпечну мандрівку, щоб знайти Ельзу й повернути додому. Долати труднощі допомагає сніговик Олаф, олень Свен і новий знайомий Крістоф.

Мультфільм про родинні цінності.

2. “Красуня й чудовисько: Прекрасне Різдво” (1997)

Красуня на ім’я Белль намагається розтопити серце принца Адама. Він зачарований і в образі чудовиська. Напередодні Різдва дівчина хоче влаштувати незабутнє торжество, в чому їй допомагають чудо-жителі замку. Вона не врахувала те, що Чудовисько ненавидить це зимове свято. Історія розповідає, в чому причина і чи вдасться Белль зняти чари із принца.

Мультфільм про силу кохання, що здатна зняти злі чари.

3. “Льодовиковий період: гігантське Різдво” (2011)У мультфільмі всі герої готуються до Різдва. Мамонт Менні вирішив показати своїй доньці сімейну реліквію – різдвяний камінь. І щойно він приніс цінну річ, її випадково пошкоджує лінивець Сід. Незграбна тваринка потрапляє у чорний список Санти, тож тепер не отримає подарунок на свято.

Далі лінивець намагається дістатися до Північного Полюса й попросити у Клауса вибачення. Дізнайтеся, чи вийде тваринці задобрити Санту й отримати презент.

Мультфільм про міцну дружбу.

4. “Елвін і бурундуки” (2007)

У молодого музиканта Дейва почалися в житті суцільні проблеми: ніхто не хоче співати його пісні, а дівчина, в яку він закоханий, ігнорує будь-які прояви уваги. І все це накопичилося саме перед Різдвом. Згодом чоловік знайомиться із трьома бурундуками, які вміють говорити, – Елвін, Теодор та Саймон. Мало того – вони обожнюють співати та роблять це доволі професійно. Це знайомство кардинально змінило життя головного героя.

Анімаційний фільм про бурундуків, які професійно співають.

5. “Грінч” (2018)

У загадковому містечку проживає Грінч – зелене створіння, яке постійно страждає від насмішок з боку суспільства. Головний герой настільки розізлився на своїх кривдників, що вирішує тікати в печеру. Там він ретельно продумує план помсти. У результаті вирішує викрасти Санту Клауса, щоб “позбавити” людей різдвяних подарунків. Одного дня Грінч починає змінюватися й ставати добрішим. Дізнайтеся, що розтопило серце розізленому створінню.

Фільм про те, як дискримінація пробудила в персонажі злість.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини