Туристка наочно показала, чому ніколи не можна роззуватися в номері готелю

Клінінг-фахівчиня і TikTok-блогерка порадила не ходити босоніж у готельному номері, тому що зазвичай кімнати прибирають недостатньо ретельно. Вона показала лайфхак, як перевірити чистоту підлоги.

Користувачка платформи Алісса з ніком alyssascleaningcompany пояснила: для цього можна просто збризнути поверхню водою й витерти її серветкою. Результати такої перевірки можуть здивувати вас. Відповідне відео з’явилося в TikTok-акаунті спеціалістки з прибирання з Мічигану, США, пише ОбозревательСвій метод експертка назвала “тест із паперовими рушниками”. Вона проводить його в готелях, де залишається під час подорожей.

Блогерка побризкала з розпилювача на підлогу, яка у принципі здавалася досить чистою. Далі вона витерла вологу з плитки білою паперовою серветкою й та стала дуже брудною.

“Не можу довіряти нікому та нічому”, – підписала Алісса свій ролик.

Як перевірити, чи добре прибирали в готелі

Багато коментаторів звернули увагу на те, як мало часу в персоналу готелю на прибирання. “Вони прибирають номер за сім хвилин, чого ви очікуєте?” – запитав один із користувачів мережі.

Алісса відповіла, що з неї беруть плату за прибирання. “Незалежно від того, чи винні в цьому прибиральниці чи вище керівництво, це все одно неприйнятно”, – наголосила блогерка.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини