“Я відчуваю підтримку і зобов’язаний іти… Бл…ть, цією машиною взагалі неможливо їздити!”: Пальчевський помилково виклав у соцмережу не те звернення

Український бізнесмен Андрій Пальчевський опублікував спеціальне відеозвернення, в якому повідомив про свій намір балотуватися в мери Києва. Імовірно, помилково він спочатку виклав у Facebook одну з робочих версій звернення до киян.

Український бізнесмен і кандидат у мери Києва Андрій Пальчевський 16 вересня на своїй сторінці у Facebook оприлюднив відео, в якому офіційно заявив про намір брати участь у виборах. Раптово він перервав свою промову і почав розмовляти з водієм авто, в якому їхав, матом. Незабаром він видалив цю версію відеозвернення, проте його читачам удалося її зберегти. Відео оприлюднив у своєму Facebook користувач Podolyana Ogny, передає Гордон.Пальчевський розповідав, що прийшов на зустріч у “звичайному подвір’ї”, яка перетворилася на “багатолюдний мітинг”, де зібралися кияни.

“Я відчуваю підтримку, зобов’язаний іти… Бл… ть, цією машиною взагалі неможливо їздити. Це п…здець… Можна ввімкнути кондиціонер? Та що ж таке. 24 – це не до х…я?” – сказав бізнесмен.

Пізніше Пальчевський видалив цю версію й оприлюднив іншу.

Місцеві вибори в Україні призначено на 25 жовтня. Вибори відбудуться на всій території України, крім окупованого Росією Криму та окремих територій Донецької і Луганської областей. Виборча кампанія стартувала 5 вересня.

15 вересня Пальчевський заявив, що остаточно визначився з участю у виборах мера Києва.

Відповідно до результатів дослідження Соціологічної групи “Рейтинг”, у першій п’ятірці кандидатів на пост мера столиці – чинний міський голова Києва Віталій Кличко, шоумен Сергій Притула, народна депутатка від “Слуги народу” Ірина Верещук, Пальчевський та колишній голова Київської міськдержадміністрації Олександр Попов.