“У моєму житті є місце чоловікам”: співачка Тіна Кароль здивувала зізнанням і розповіла, що мріє про доньку

Популярна українська виконавиця Тіна Кароль, яка днями презентувала новий альбом, тепер зізналася, що у її житті вже є місце чоловікам, вона відкрита для нових стосунків. Також знаменитість розповіла, що мріє вдруге стати мамою.

Виконавиця поспілкувалася із Катериною Осадчою для програми “Світське життя”. Душевне розмова відбулася у заміському будинку Тіни Кароль. Зірка також провела екскурсію і показала гектар землі, на якому вирощує яблуневий сад, малину та 213 кущів троянд.Тіна Кароль розповіла про особисте життя, передає 24 канал.

Проте найбільш хвилюючим моментом інтерв’ю стало зізнання Тіни про особисте життя. Після смерті чоловіка вона не впускала у своє життя чоловіків, присвячувала увесь вільний час синові Веніамінові. Тепер артистка зізналася, що у її житті вже є місце чоловікам.

“Час іде, не знаю, я ж маю чимось і кимось надихатися, крім квітів і свого городу. Вважаю себе молодою для того, щоб знайти, можливо, свою пристань”,
– поділилася Тіна Кароль.

Також виконавиця додала, що мріє вдруге стати мамою. Жінка прагне, щоб у її житті була донечка: “Треба відкритися цьому бажанню, відкритися думці, яка постійно до тебе приходить. І якщо це не станеться з коханою людиною, є багато способі – удочеріння або ще щось, щоб знайти для себе донечку”.

Інтерв’ю Тіни Кароль для “Світського життя”: дивіться відео онлайн

Що відомо про особисте життя Тіни Кароль?

15 червня 2008 року співачка вийшла заміж за свого продюсера Євгена Огіра. Вже 18 дистопада того ж року у подружжя народилася дитина. Тіна та Євген стали батьками сина, якого назвали Веніаміном. Кохання було дуже сильним, здавалося б, його ніщо не може зруйнувати. Проте у Огіра діагностували рак шлунку. Після тривалого лікування 28 квітня 2013 року чоловік помер.

З того часу Тіна присвячувала усю себе синові. Ходять чутки про її роман з колегою з проєкту “Голос країни”, співаком Даном Баланом, проте наразі вона жодним чином не підтвердила і не спростувала їх.