«Я жахнувся» — Порошенко розповів про враження від серіалу «Слуга народу»

Чинний президент Петро Порошенко розповів, що подивився серіал «Слуга народу», в якому головну роль грає його опонент Володимир Зеленський, «і жахнувся» через антизахідну риторику.

Про це Порошенко заявив 15 квітня під час зустрічі з представниками бізнес-асоціацій – пише Громадське

Свій виступ Порошенко розпочав з імітації монологу Василя Голобородька, персонажа Зеленського.

«Вони, міжнародні фінансові організації, хочуть, щоб ми скоротили на 50% виробництво сільськогосподарської продукції. Вимагають відкриття сховища ядерних відходів у Чорнобильській зоні та розширення цього сховища на територію всієї Київської області», — сказав чинний глава держави.

Також Порошенко говорив про «диктат Заходу» і те, що країни «Великої сімки» не хочуть, аби Україна стала сильною регіональною державою.

«Як ми цьому будемо протидіяти? Так, пане міністре фінансів, і нарешті, покінчіть з борговою залежністю. Це мій наказ вам!», — заявив президент і засміявся.

Далі Порошенко говорив вже серйозно. Він зазначив, що досі не дивився серіал «Слуга народу».

«Але потім взяв і подивився — жахнувся. Антизахідна риторика, на жаль, є частиною гібридної війни, яку Росія веде проти нашої держави», — сказав він.

Водночас президент підкреслив, що не знає, якої думки саме Володимир Зеленський про співпрацю з МВФ і іншими організаціями.

«Бо він наче рівняння зі всіма невідомими. Його кампанія подібна до німого кіно, де актор жваво рухається, величезну активність проявляє, але не вимовляє жодного слова. Зрозуміти дуже важко», — сказав Порошенко.

У 2018 році Bloomberg назвав гривню найсильнішою валютою пострадянського простору. Стабільність валютного курсу і виважена бюджетна політика дозволила уповільнити інфляцію у 4 рази. У 2015 році вона була 43,3%. У 2018 – 9,8%, у 2019 році ми маємо, якщо все буде добре, вписатися у показник менше 7%.Маю меседж малому бізнесу: коли мене переоберуть Президентом гарантую збереження єдиного податку у тому вигляді, в якому він тепер функціонує. Після виборів Президента і ВР повернуся до законопроекту про податок на виведення капіталу як ключового джерела для внутрішніх інвестицій.Дякую представникам бізнес-асоціацій за спільну працю протягом 5 років. Наперед вдячний за таку ж плідну роботу у найближчі 5 років. Маю намір запобігти негативним сценаріям, виграти вибори, забезпечити політичну стабільність і продовження реформ, незворотність курсу НАТО і ЄС.

Gepostet von Петро Порошенко am Montag, 15. April 2019