Як виявити приховану камеру в готелі чи орендованій квартирі: лайфхаки від експерта

TikTok-блогер Маркус Гатчінс, який є експертом із відеоспостереження, розповів, де найчастіше можуть ховати камери в готельних номерах чи орендованих квартирах. Така “шпигунська” техніка може бути замаскована під будильники, дзеркала та навіть сигналізатори диму.

Ролик із порадами, що став вірусним, Маркус оприлюднив в особистому TikTok-акаунті malwaretech. Від моменту публікації запис набрав уже понад 30 мільйонів переглядів, – пише ОbozrevatelНа детекторі диму також може бути камера

У своєму ролику експерт показав порожній номер, який попередньо заповнив маленькими прихованими камерами. На перший погляд здається, що в кімнаті немає нічого незвичайного.

Маркус підкреслив: якщо ви підозрюєте стеження, спочатку потрібно спробувати знайти техніку, яка знімає найцікавіші для “шпигуна” місця: як ванна кімната та ліжко, або ж робоче місце.

Маркус Гатчінс

Якщо якісь предмети викликають підозру, експерт озвучив лайфхак для перевірки:

“Один із способів дізнатися, чи є пристрій камерою, – це присвітити на нього яскравим світлом. Якщо він потрапить в об’єктив, то дасть блакитне відображення”.

Маркус продемонстрував цей метод на цифровому радіо-будильнику, на якому коли промінь світла світить прямо на екран, явно видно лінзу камери.

Будильник із камерою

Блогер зазначив, що лайфхак зі світлом можна перевірити на смартфоні. Якщо посвітити на нього яскравим світлом, можна побачити, як камера підсвічується. Зазвичай це працює тільки на передній камері, тому що задня оснащена ІЧ-фільтром.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини