Який колір ідеально підходить вам за знаком зодіаку: гороскоп

Кольори одягу можуть впливати на настрій, але водночас вони розкривають риси характеру. Правильно підібрані тони здатні надати сил або заспокоїти у скрутній ситуації.

Експерти із зірок видання Hola.com розповіли, який колір підходить різним знакам зодіаку. Дізнайтеся, що саме вам потрібно, – пише Оbozrevatel.Телець

Уродженцям цього знака найбільше підходять теплі кольори, зокрема, помаранчевий та жовтий відтінки, які змушують їх “сяяти”.

Близнюки

Народжені під цим знаком прагнуть знайти гармонію. Вони інтуїтивно вибирають червоні тони, близькі до полум’я сонця, що надає їм енергії.

Рак

Класичні кольори Раків – синій та помаранчевий. Але коли їм потрібний поштовх до руху далі, представники знака можуть сміливо вибирати темно-зелений.

Лев

Самовпевнені Леви прагнуть ризику у всьому, що вони роблять. Їх приваблюють два кольори – синій та червоний, які надають сміливості.

Діва

Чутливих Дів цікавлять теплі кольори від жовтого та червоного до темніших. Саме вони розкривають їхній характер і надають загадковості.

Терези

Емоційним Терезам підходять холодні відтінки, які “врівноважують” емоції. Їхній ідеальний колір – зелений.

Скорпіон

Щоб заспокоїтися, Скорпіонам потрібно оточити себе теплими тонами, які добре поєднуються з холодними відтінками. Їм підходять синій, фіолетовий та рожевий – залежно від настрою.

Стрілець

Пристрасні Стрільці уважно ставляться до вибору одягу. Коли вони щасливі, вибирають яскраві та теплі кольори. Коли сумні, віддають перевагу темним і стриманим тонам, які допомагають зняти напруженість.

Козеріг

Найкращі відтінки для Козерогів – це ті, що розміщені на перетині синього та червоного. Також вони є шанувальниками білого кольору.

Водолій

Життя Водоліїв – це нескінченна подорож, але вони відчувають потяг до білого та синього. Ці кольори дарують їм гармонію.

Риби

Найкращими для Риб є блакитні і зелені тони. Їх вони обирають, якщо хочуть показати свій справжній характер – представники знака дуже чуйні та творчі особистості.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини