Яка жінка найсолодша? Ця красива казка дасть несподівану відповідь!

Яка дружина найсолодша? Напевно, не один чоловік ставив собі таке запитання і, можливо, навіть уголос. Чи є на нього відповідь? Швидше за все ти вирішиш, що запит сформульований не зовсім коректно: хіба мало що кому прийде в голову – люди ж можуть сприйняти і буквально!

Спробуймо відключити будь-яку стереотипність, фізіологію, власну ідеалістичну картину світу і прочитаймо наступний текст: ця чудова притча дасть тобі можливість подивитися на це питання якось інакше.

У давні часи Господь зліпив десять Адамів. Один з них орав землю, інший пас овець, третій – ловив рибу… Але за деякий час всі вони прийшли до Творця з однією спільною проблемою:
– Нудно нам, Отче! Начебто і є все у нас, але чогось не вистачає!

Тоді Господь дав їм в руки тісто і запропонував зліпити собі по жінці, кому яка подобається: маленька, висока, пишна, худенька. Коли Адами впоралися, він вдихнув у кожну життя, а потім виніс на блюді цукор:
– Тут десять шматків. Нехай кожен візьме по одному і віддасть дружині, щоб життя з нею було солодким.

Всі так і зробили, але Господь раптом прогнівився:
– Хтось із вас шахрай, тому що на блюді було одинадцять шматків цукру! Хто взяв два?

Але ніхто не зізнався. Тоді Господь відібрав всіх жінок, перемішав їх і роздав назад, кому яка попалася. З тих пір 9 чоловіків з 10 думають, що чужа дружина солодша, тому що їй дістався зайвий шматочок. Але один точно знає, що жінка, яка з ним – неповторна, а всі інші – однакові. Все тому, що той цукор з’їв він сам.

Оповів: Сергій Каратаєв