Чиновники міста на Черкащині, яке залишилось без опалення, преміювали себе на 10 мільйонів грн

Борг перед постачальником газу складає близько 80 мільйонів.

Депутати Верховної Ради вже зареєстрували постанову про проведення перевиборів у Смілі, а також відкрито кримінальне провадження щодо безвідповідальної позиції міської влади Сміли і несвоєчасного запуску опалювального сезону.

Про це на засіданні уряду заявив віце-прем’єр-міністр-міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, пише ТСНЗа словами міністра, місцева влада мала у бюджеті кошти на погашення частини боргу, аби увійти у опалювальний сезон вчасно, однак витратила наявні гроші на заохочення самих себе.

“Уряд не влаштовує ситуація, коли на виплати премій працівникам міської ради виділялося 10 млн грн, в той час як на виплату боргу за опалення влада міста кошти не змогла знайти. Місцеві депутати впродовж 3-ох місяців шукали кошти, щоб дати гарантії для вчасного запуску опалення. Мова йде про 15 мільйонів гривень. Але у той же час, на стимулюючі виплати: за інтенсивність праці, за напруженість на роботі працівникам міської ради Сміли, кошти були знайдені. Преміювання на соціально-культурну сферу у 5 млн грн. теж виплачено”, — повідомив Зубко.

15 листопада Едуард Кругляк, заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України разом з заступником керівника “Нафтогазу” планують виїхати в місто Сміла на сесію міської ради, щоб допомогти в ухваленні рішення щодо теплопостачання у місті.