IT-Армія України атакувала найбільший інтернет-портал Росії МаіІ․ru, – Мінцифри

Українські кібервійська “накрили” роботу російського вебресурсу МаіІ․ru. Мінцифри розповіли про успіх на технологічному фронті.

Так, російський безоплатний сервіс електронної пошти Mаil.ru припинив роботу завдяки старанням українців, – пише 24 канал.

Бувай, Mаil.ru

Усі користувачі, які перебувають поза територією Росії, та частина внутрішніх юзерів втратили доступ до своїх акаунтів. Доступ до імейла — це не тільки пошта, а й можливість відновлення паролів, проходження двофакторної верифікації, доступ до девайсів, – повідомили у Мінцифри.Хакери викрали техдокументацію про 500 об’єктів російської міноборони

На початку року стало відомо, що хакери з угрупування Blackjack зламали та викачали інформацію, якою володіло російське держпідприємство “Головне військово-будівельне управління по спеціальним об’єктам”. Вони отримали 1,2 терабайта даних щодо військових споруд ворога. Серед них – понад 500 паспортів на військові об’єкти міноборони Росії.

Йдеться про арсенали озброєння, майданчики для ЗРК, штаби, казарми тощо. Крім того, кібервоїни знесли 7 серверів та зашифрували понад 150 комп’ютерів співробітників установи. Тобто працівники підприємства залишились без усіх даних, а також без їх резервних копій.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини