Пісня льоду та полум’я: у Санкт-Петербурзі зайнявся криголам “Єрмак”

У Великому порту Санкт-Петербурга вдень 29 лютого загорівся криголам “Єрмак”. 24 Канал розкаже, що відомо про цю подію.

29 лютого в інтернеті поширили відео з камер спостереження в Сочі. На ньому зафіксовано, як ЗРК “Панцир” буквально не вписався в поворот і ліг “відпочити” серед дороги, ледь не задавивши автівку, – пише 24 канал.

Що відомо про пожежу на криголамі “Єрмак”

На відео, яке поширило Міністерство надзвичайних справ Росії, помітно багато диму – власне, ним охоплений весь корабель. Але полум’я ніде не видно, вочевидь, горіло всередині судна.Про масштаби пожежі можна зробити висновок з кількості рятувальників – вогонь гасили 46 людей і 12 одиниць техніки. Кажуть, що постраждалих немає, а декілька людей змогли вибратися із судна самі.

Екстрені служби дізналися про займання нібито близько 11:30, але МНС оприлюднило цю інформацію вже коло третьої години дня. О пів на четверту російське МНС повідомило, що локалізувало займання.

Що саме горіло – достеменно не зрозуміло. Спершу мовилося, що нібито горить будівельне сміття. Згодом причиною пожежі назвали зварювальні роботи.

Один із речників МНС пояснив, що спершу горіло будівельне сміття на нижній палубі “Єрмака”. Криголам начебто на утилізації, тож сміття там було багато. Але згодом зайнялася і друга палуба.

Петербурзький телеканал заявив, що вогонь охопив кладовку, а потім перекинувся на гуму чи дерево.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини