«Камасутра» для подружжя зі стажем

Про проблеми одружених людей можна говорити легко і з почуттям гумору. Пропонуємо до Вашої уваги роботи письменника Саймона Річа і ілюстратора Фарлі Каца.

Позиція “Спонукання до дії”

Позиція
Жінка звабливо схиляється до ніг чоловіка, щоб вимести сміття. Тим самим вона намагається спонукати його допомогти з прибиранням.

Позиція “Посудомийка”

ПозиціяПідійде для тих, хто любить зміну ролей. Спочатку активний чоловік: він завантажує брудні тарілки в посудомийну машину. Потім ініціатива переходить до жінки: вона повинна підійти і проконтролювати чоловіка, інакше він все зробить неправильно.

Позиція “Свіже повітря”

Позиція
Пов’язана з подоланням норм і стандартів поведінки і тому, як правило, доступна парам, які прожили разом довгий час. У цій позиції чоловік може зіпсувати повітря і не вибачитися за це перед дружиною.

Позиція “На чужому нещасті”

Позиція

Подружжя тримається за руки і демонстративно підкреслює свою закоханість в той час, коли інша пара свариться.

Позиція “2 + 1”

Позиція

Класична поза для подружжя з дітьми. Виникає тоді, коли любовну гру перериває дитина, яка почула якийсь страшний звук і вирішила перебратися спати до батьків.

Позиція “Третій зайвий”

Позиція

Коли в квартирі потрібно пересунути меблі, дружина не просить чоловіка про це, а наймає м’язистого красеня, який, звичайно ж, знімає майку. Дружина при цьому насолоджується видом його торса, а чоловік відчуває себе нещасним тюхтієм.

Позиція “Магазинами”

Позиція

Дружина тягне чоловіка на шопінг, він при цьому чинить опір всіма можливими способами.

Позиція “Прихована загроза”

Позиція

Чоловік завзято кидається вимикати свій ноутбук і телефон при появі дружини, щоб вона не побачила його особисту переписку.

Позиція “Дитина у бабусі”

Позиція

Нарешті у подружжя з’являється можливість відмовитися від всіх планів на вечір і вперше за довгий час … виспатися. Снодійне при цьому не завадить.

Позиція “Хвилини спокою”

Позиція

Якщо чоловік пішов з друзями на футбол, дружина може розслабитися, поніжитися у ванні і відчути всі радощі короткочасної самотності.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини

1 думки про “«Камасутра» для подружжя зі стажем”

  1. >перериває дитина, який почув
    >судорожно кидається
    >короткочасного самотності.

    Погано переклали з російської.

Коментарі закриті.