“Кopoнавірус – відповідь природи на екологічну кризу” – Папа Римський

Папа Римський Франциск вважає, що епідемія коронавірусу є однією з відповідей природи на те, що люди нехтували екологічною кризою.

Папа Римський сказав, що думає про війну на Донбасі після зустрічі ...
Про це він заявив в інтерв’ю католицькому виданню The Tablet. Через коронавірусні обмеження його провели шляхом електронного листування, пише Громадське.«Хто тепер говорить про пожежі в Австралії чи пам’ятає, що півтора роки тому на човні можна було перетнути Північний полюс, бо розтанули всі льодовики? Хто тепер говорить про повені? Не знаю, чи це помста природи, але це однозначно її реакція», — зауважив Папа Римський.

Франциск зазначив, що нинішня криза, як і будь-яка інша, «містить як небезпеку, так і можливість: можливість уникнути небезпеки».

«Сьогодні, я вважаю, нам треба сповільнити темпи виробництва й споживання і навчитися розуміти й осягати природний світ. Нам потрібно поновити зв’язок з нашим справжнім оточенням», — сказав Папа Римський.

Крім того, Франциск застеріг проти хвилі популізму в Європі, заяви представників якої йому нагадують промови Гітлера 1933 року. Він заявив, що стурбований лицемірством деяких політичних діячів, які говорять про те, що можуть стикнутися з кризою, про проблему голоду в світі, але водночас виробляють зброю.

Папа також розповів, що він одужує від свого бронхіту і ще більше молиться зі своєї резиденції у Ватикані під час цього «періоду великої невизначеності». Він ходить на сповідь щовівторка, щоб попросити вибачення за свій егоїзм.