Лікарі розповіли про стан дітей, яких однокласник пригостив замість льодяника засобом для чищення труб

На Житомирщині шпиталізували 9 учнів школи села Дівочки. Під виглядом солодощів однокласник пригостив їх засобом для чищення труб.

В обід один із 6-класників приніс до школи пакетик із засобом для чищення труб, своїм однокласникам сказав, що це льодяники і почав пригощати всіх на перерві. Дітям одразу стало погано. Вчителі викликали “швидкі”, дітей відвезли в хірургічне відділення обласної дитячої лікарні, передає ТСН.В усіх діагностували хімічні опіки ротової порожнини та кишково-шлункового тракту. У двох хлопців, які проковтнули так звані “льодяники”, стан гірший.

Мама каже, що засіб для чищення труб лежав на холодильнику, що його може дістати син – і подумати не могла. Сам хлопчик також шпиталізований, бо теж спробував отруту.

«Сказали, що він приніс до школт. Він нічого не казав, уже сьогодні стали питати і він зізнався. Він не казав нічого, живіт не болів», – переконує жінка.

«Зі слів дитини, це була випадковість. Він не знав, що це, і просто пригощав друзів. Так сталося. Це може в подальшому призвести до рубцювання і непрохідності стравохода. Тоді буде серйозне лікування», – зазначив завідувач хірургічного відділення житомирської обласної дитячої лікарні Дмитро Шевчук.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини