“Лікування в нашій країні доступне в першу чергу багатим і впливовим: “народним” обранцям, вершителям доль, керівникам стада” – український підприємець

“Поки бізнес скидається і закуповує апарати штучної вентиляції легенів, влада тихо, щоб ніхто не дізнався, дає доручення клінікам підготувати VIP-палати для чиновників і депутатів…”

Про це на своїй сторінці у Facebook пише український підприємець, засновник і CEO мережі креативних робочих просторів Creative States Ілля Кенігштейн:

“З переліком вимог. Робить це таємно, без публікацій, через рознарядки лікарням.Знаєте, у цій пандемії є один позитивний фактор: коронавірус усіх зрівняв. Олігархів і простих смертних, міністрів і водіїв маршруток, губернаторів і IT-шників. Цей вірус косить усіх без розбору.

Ні, звичайно лікування в нашій країні доступне в першу чергу багатим і впливовим. Феодалам, “народним” обранцям, вершителям доль, керівникам стада. Це вже помітно по тестах. Український коронавірус – хвороба богеми. Знаєте чому? Тому що тести доступні тільки обраним. Тести, лікарі, апарати штучної вентиляції легенів, VIP-палати з видом з вікна. Все тільки своїм. Просвітленим. Еліті.

Літаки не літають – доводиться бути як всі. Користуватися вітчизняною медициною
Яка в силу того, що небо закрите – різко побігла ремонтувати під себе окремі бокси в лікарнях – з виділеними лікарями і доглядальницями. Була б можливість – так би в Австрію полетіли. Або в Німеччину. Але через те, що літаки не літають – доводиться бути як всі. Користуватися вітчизняною медициною. Срати не в унітаз з датчиками, а у дірку в підлозі.

А ти, бізнес, давай – роби роботу держави. Скидайся на апарати штучної вентиляції легенів, не скупися. Допомагай. Закуповуй. Рятуй життя.

Для тих, хто увірував у чистоту і щирість влади – ласкаво просимо в реальність.

Пока бизнес сбрасывается и закупает ИВЛ, власть тихо, чтобы никто не узнал, даёт поручение клиникам подготовить…

Gepostet von Ilia Kenigshtein am Mittwoch, 25. März 2020

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.