“На ковьор”: Арахамія поскаржився на Геращенко комітету з етики, скликають засідання

Народного депутата від “ЄС” Ірину Геращенко викликають на засідання комітету з регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради через її виступ із парламентської трибуни під час пленарного засідання.

Про це Ірина Геращенко повідомила у Facebook, передає Еспресо.

“Друзі, тут мені слуги хочуть влаштувати публічну порку ха висловлювання і викликають “на ковьор”. Примітно, що у відповідь на грубе порушення новим спікером регламенту я не називала жодного прізвища чи назви фракції, але, по Фрейду, народ перезбудився. Що я тут можу сказати. В нас поки що є свобода слова і свобода висловлювання. А на місті регламентного і вождів слуг, я б зайнялася своїми кнопкодавами. Прийдеться завтра написати заяву”, – написала Геращенко.Народний депутат додала фото запрошення її на засідання комітету. З тексту запрошення випливає, що нардеп від “Слуги народу” написав комітету листа щодо виступу Геращенко, через що і скликають засідання.

Питання виступу Геращенко розглядатимуть 12 вересня о 14:00.

Друзі, тут мені слуги хочуть влаштувати публічну порку за висловлювання і викликають «на ковьор.». Примітно, що в…

Gepostet von Iryna Gerashchenko am Mittwoch, 11. September 2019

Нагадаємо, 10 вересня Ірина Геращенко під час свого виступу порівняла окупантів у Криму з представниками “Слуги народу”. Після цього Геращенко вимкнули мікрофон, а спікер Дмитро Разумков заявив про неприпустимість подібних порівнянь. Нардепи від “ЄС” заблокували трибуну, а Геращенко попросила Разумкова “заспокоїти свій югенд”.