На Київщині поліція вилучила коноплі на 8 млн гривень (фото, відео)

Два промислових ангари, з понад 1 тис рослин “елітних” сортів конопель, викрили працівники Департаменту протидії наркозлочинності на Київщині. Посіви організували члени угруповання, сформованого на етнічній основі. Поліція припинила протиправну діяльність наркоділків та вилучила партію вже готового наркотику. Про це повідомляють у прес-службі ГПУ Київщини.

Зловмисники організували цілодобову охорону своїх наркотеплиць з відеоспостереженням та залученням собак бійцівській порід, сподіваючись одержати від збуту врожаю наркотиків майже 8 млн грн. прибутку.

Працівники Департаменту протидії наркозлочинності, спільно зі слідчими Головного слідчого управління, з підтримкою Департаменту патрульної поліції, під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури України, викрили групу наркоділкі. Отриманий урожай наркоаграріїв призначався для подальшого збуту на території держави та в країнах Європейського Союзу.

Поліцейські вилучили понад тисячі елітних рослин конопель, висота яких перевищувала людський зріст. Крім того, оперативники виявили партію вже готового наркотику. За збут врожаю з наркоплантації зловмисники планували одержати прибуток у сумі близько 300 тисяч доларів США.

З метою недопущення свого викриття, зловмисники зберігали високий ступінь конспірації. Група формувалася за етнічною ознакою, перевага надавалася добре перевіреним людям та родичам.

Вже встановлено, що для підтримки злочинного наркобізнесу члени групи залучили близько мільйона гривень власного капіталу. За ці кошти фігуранти закуповували насіння «елітних» сортів конопель, зокрема, так звану, «афганку». Під посівні площі зловмисники орендували у колишньої фабрики два промислових ангари, площею в декілька сотень метрів квадратних кожен.

Вирощування наркосировини відбувалося з використанням найкращих та дорогих аграрних технологій: системи поливу розчином фільтрованої  води з додаванням хімічних і органічних добрив. Освітлення керувалося автоматикою відповідно до циклу життєдіяльності рослин.

Наркоплантації забезпечувалися цілодобовою охороною, з використанням камер відеоспостереження. Крім того, до охорони залучалися собаки бійцівських порід.

Усіх членів групи затримано. Згідно із законодавством, їм загрожує до 7 років позбавлення волі.

Слідчі дії тривають

https://www.facebook.com/DPN.NP/videos/259354591355593/