Не думав, що буде інший патрульний, – підозрюваний у вбивстві поліцейського сказав, чому стріляв

Підозрюваний у вбивстві поліцейського у Вінницькій області Віталій Васілаке підтвердив, що саме він стріляв у правоохоронця під час інциденту 20 квітня. Чоловік також пояснив мотиви свого злочину.

Віталій Васілаке зазначив, що не очікував, що разом із поліцейським Максимом Зарецьким буде інший правоохоронець. Підозрюваний зазначив, що думав, що йому вдасться уникнути відповідальності, – пише 24 канал.

Підозрюваний пояснив, чому стріляв у поліцейського

Васілаке під час судового засідання зазначив, що коли його та батька зупинив поліцейський, то він думав, що правоохоронець один. І після того, як чоловік вдарив правоохоронця, то не знав, що є другий напарник.

Я думав, що поліцейський, з яким я розмовляв, один, і сподівався, що він знепритомнів і ми поїдемо далі. Не думав, що з’явиться інший поліцейський і відкриє вогонь по машині, де був мій батько. Я був у стані шоку, забіг за машину, автоматично дістав пістолет і відкрив вогонь по поліцейському, але я не хотів його вбивати,
– заявив Васілаке.Він також підтвердив слова батька, що гранати, які вони перевозили, належали йому. Зокрема, Віталій Васілаке наголосив, що у багажнику в нього було два ящики з гранатами Ф-1, у кожному по 10 штук.

Зрештою підозрюваний зазначив, що “дуже шкодує про те, що сталося”. Наразі суддя, який веде справу щодо вбивства поліцейського у Вінницькій області, пішов до нарадчої кімнати.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини