Довго не мовчали: у Кремлі казяться після заяви Дуди про ядерну зброю у Польщі

Польський президент Анджей Дуда заявив про готовність розмістити ядерну зброю в Польщі. На його заяву одразу ж відреагували в Кремлі.

Так, вирішила висловитися представник російського МЗС Марія Захарова. Про це повідомляють російські ЗМІ, інформує 24 Канал.

В Кремлі відреагували на заяву Дуди про ядерну зброю

Офіційна представниця МЗС Росії Марія Захарова назвала провокативними заяви польського керівництва щодо готовності Польщі розмістити американську ядерну зброю. Так, вона почала заявляти про “амбіції” Польщі “як би міцніше пригорнутися до розміщеної в Європі ядерної зброї США”. Також Захарова почала говорити про те, що польська влада давно веде свою ворожу політику проти Росії.Проте на цьому вона не зупинилася. Захарова почала нести нісенітниці про те, що НАТО вже давно позиціює себе “ядерним Альянсом”, а також вона звинуватила Варшаву в “інтенсивній участі у спільних ядерних місіях”.

У підсумку в МЗС Росії не вигадали нічого кращого, аніж вдатися до погроз.

Варшава, схоже, маніакально домагається того, щоб привернути ще більшу увагу військових планувальників у російському Генштабі. Не важко припустити, що в разі появи американської ядерної зброї на території Польщі відповідні об’єкти негайно поповнять список легітимних цілей для ураження в ситуації прямого військового зіткнення з НАТО, – заявила російському ЗМІ представниця російського МЗС.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини