Окупанти змусили вибачатись матроса, який зняв атакований ЗСУ корабель “Коммуна” (відео)

Моряк зняв наслідки влучання ракети, запущеної українськими військовими по ворожому рятувальному кораблю “Коммуна”. За розповсюдження секретної інформації йому тепер загрожує серйозна відповідальність

21 квітня Збройні Сили України атакували ракетою один з кораблів окупаційного флоту, який все ще знаходився на базуванні в Севастополі. Кадри наслідків влучання майже одразу розлетілись соцмережами, за що можна подякувати матросу, який служив поруч і вирішив поділитись своїми враженнями від роботи українських військових зі своїми друзями. Його одразу ж змусили вибачатись, повідомляють росЗМІ, передає 24 канал.

Показові вибачення та покарання

Матроса, який знімав палаючий рятувальний корабель “Комуна” і розповідав, щовін вдруге народився, окупанти змусили публічно вибачитись.

21 квітня зафільмував займання сусіднього судна. Цим відео поділився із близькими мені друзями. У цьому дуже каюсь, шкодую про це. Зробив це через дурість, – заявив чоловік на відео.Крім того, місцеві ворожі телеграм-канали пишуть, що зараз розглядають питання про притягнення чоловіка до відповідальності.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини