Невинні речі, які можуть закінчитися арештом в деяких країнах

Якщо ви плануєте провести відпустку за кордоном, важливо дізнатись більше про місцеві закони, вони можуть бути дуже суворими і застосовуватись навіть до іноземних туристів.

Якщо ви плануєте провести відпустку за кордоном, важливо дізнатись більше про місцеві закони, вони можуть бути дуже суворими і застосовуватись навіть до іноземних туристів.

У деяких країнах можна потрапити у в’язницю через збір маленьких черепашок або якщо ви вирішили з’їсти булочку з маком.

Ми хочемо попередити вас про найпоширеніші речі, які ви не повинні робити за кордоном, якщо ви не хочете потрапити до в’язниці, інформує UkrMedia.

У Таїланді ніколи не збирайте морські черепашки, не годуйте рибок та ні в якому разі не носіть при собі гральні карти

Невинні речі, які можуть закінчитися арештом в деяких країнах.

Ви можете легко потрапити до в’язниці у сонячному Таїланді, просто зібравши на березі кілька чудових черепашок та коралів. Іноземні туристи придбали деякі сувеніри на місцевого ринку, їх взяли під варту і помістили до в’язниці. Дівчата вирішили заплатити по 2 тисячі доларів штрафу, щоб не провести цілий рік у в’язниці, а все через кілька черепашок!!!.

У Таїланді туристам заборонено не тільки збирати морські черепашки, але і годувати рибу, якщо вона живе у водах, де ростуть корали. За цей злочин ви можете бути ув’язнені на 1 рік. Наприклад, турист був заарештований, коли намагався годувати барвисту рибу, щоб зробити з нею фото. Його звичайно було звільнено після втручання дипломатів, але йому все одно довелося сплатити штраф.

Якщо ви вирішили пограти в карти під час засмагання, то будете дуже розчаровані. Місцевий закон, прийнятий в 1935 році, забороняє користуватися колодами гральних карт. Таким чином, ви можете бути ув’язнені, якщо вас затримають з більш ніж 2 картами, за підозрою причетності до азартних ігор.

Нецензурна лайка в Австралії

Краще контролювати себе, якщо вам закортіло використати гостре слівце під час розмови з австралійцями, навіть якщо ви хотіли просто пожартувати. У Квінсленді та Вікторії, публічна нецензурна лайка може призвести до тюремного ув’язнення на строк до 6 місяців.

Підключення до Wi-Fi іншої людини в Сінгапурі

Ви повинні бути дуже обережними, обираючи мережу Wi-Fi в Сінгапурі. Якщо ви підключаєтеся до відкритого Wi-Fi, не повідомляючи його власника, згідно з місцевими законами, ця дія може вважатися хакерською атакою. За цей злочин можна отримати покарання у вигляді 3 років позбавлення волі.

Прогулянки без паспорта та ввіз ліків до Японії

Коли ви подорожуєте по країні сонця, завжди носіть при собі з собою документ, що засвідчує особу. Якщо поліція зупинить вас, а у вас не виявиться документів, ви можете бути затримані на строк до 23 днів. Ви також повинні бути обережні при ввезенні ліків до країни. У Японії заборонено багато препаратів та їх інгредієнтів. Ретельно ознайомтеся зі списком заборонених речовин перед поїдкою, якщо ви хочете уникнути прикрої ситуації в аеропорту.

Не їжте випічку з маком у Дубаї

Невинні речі, які можуть закінчитися арештом в деяких країнах.

Якщо ви їдете в ОАЕ, ви повинні бути готові до ретельної перевірки в аеропорту. Навіть дрібні речі можуть стати причиною арешту. Наприклад, швейцарський громадянин, який прилетів до Дубая, був позбавлений свободи на чотири роки через свою неохайність. Його затримали на такий довгий термін, оскільки співробітники міліції виявили 3 насінини маку на його одязі, які залишилися там після випічки з маком, яку турист з’їв у аеропорту Хітроу.

Показувати пальцем і їсти в Саудівській Аравії

Ця країна відома своїми жорсткими законами. Навіть рух під час знаменитого танцю хіп-хоп може стати причиною арешту. Вказувати пальцем тут заборонено, оскільки місцева влада вважає, що це нагадує людям про побічні ефекти від використання незаконних наркотиків. Не так давно саудівський співак був заарештований, бо він намагався імітувати ці всесвітньо відомі жести.

Уряд Саудівської Аравії також попереджає всіх туристів, що всі, хто їсть або п’є у громадському місці під час Рамадану, будуть арештовані та депортовані.

Давати їжу безпритульним людям та плювати в США

Мешканці американського міста Форт-Лодердейл у штаті Флорида дуже серйозно ставляться до закону, який забороняє громадськості давати їжу бездомним. Цей закон є настільки суворим, що навіть 90-річний священик з місцевої церкви був заарештований на 2 місяці, тому що він приготував і віддав їжу людям, які не мають постійного місця проживання. Людина може робити таку доброчинність лише в спеціальних місцях та після отримання офіційного дозволу від місцевої влади.

У Флориді є ще один несподіваний закон, який, напевно, порушував кожен хоча б раз у житті. У маленькому містечку Лакленд з 1944 року офіційно заборонено плювати в будь-якому публічному місці. Незважаючи на те, що молодий американець не знав про цей закон, його змусили провести деякий час у в’язниці, поки тривало розслідування.