Оля Цибульська вперше показала свого чоловіка (відео)

Справжні корови, запальні танці та красунчик чоловік, – так можна коротко описати нову відео роботу співачки на пісню «Сукня біла».

фото: Оля Цибульська

“Коли ми обговорювали кандидатів для зйомок я вирішила, що нареченого у кліпі повинен зіграти мій справжній чоловік, а не актор, тому що цього разу я не гратиму жодних ролей,а буду самою собою і розповім правдиву історію, яка знайома кожній дівчині. Щоб прийти до справжнього щастя, іноді доводиться не один раз спіткнутися. Та й всім давно цікаво за кого Цибульська вийшла заміж, тож я вирішіла привідкрити цю завісу” – коментує вибір актора на головну роль сама співачка.

Для створення барвистої середземноморської атмосфери у столичному павільйоні не лише побудували складні декорації, а й доповнили їх справжніми коровами-акторками, фільмографії яких позаздрить будь-який професійний актор. За словами режисера, коли Цибульській повідомили, що потрібно буде зніматись разом з коровами, вона просто уточнила чи буде їздити верхи.

фото: Оля Цибульська

“Оля не тільки не боїться шалених експериментів та з готовністю виконує всі задуми режисера, а ще й сама дивує крутими ідеями – вона просто мрія, а не співачка!” – коментує роботу над відео кліпмейкер Інна Грабар.

Цікаво, що у самої Олі весілля не було, але не зважаючи на цей факт, артистка може вважатися справжнім гуру з весільних питань. Адже за свою кар`єру найспівочіша телеведуча країни провела більше 600 церемоній:

“Мені часто ставлять питання – «Цибульська, як вийти заміж?» і в цьому кліпі я вам нарешті розкажу і покажу”.

Рецепт від співачки нескладний та приємний: жіночність, звабливі танці та яскраві кольори – як в одязі, так і у свідогляді. Впевнитися у майстерності самої Цибульської та оцінити її «трофей» можна просто зараз у кліпі “Сукня біла”.

Оля Цибульська – Сукня біла: дивитися онлайн кліп:

Comments

comments