Ось які любовні пригоди і доленосні зміни приготував Вам 2018 рік! Найточніший гороскоп :-)

Новий 2018 рік настав, і кожен з нас з нетерпінням чекає всіх звершень, які він дбайливо для нас приготував. То, може,  досить гадати? Ми відкриємо завісу таємниці і розповімо, чого чекати і до чого готуватися кожному знаку зодіаку.

Ми підготували для Вас повний гороскоп на 2018 рік ! Погляньте, які кар’єрні злети, любовні пригоди та доленосні зміни приготували планети для свого знаку зодіаку.

Найточніший гороскоп на 2018 рік

Овен Для Овена цей рік стане важливим у всіх сферах життя. Шанс змінити своє життя випадає не так часто, так що готуйся! Кинути все і взятися за щось абсолютно нове — нікчемна справа для Овенів, які завжди хвалилися завидною здатністю до переродження. Однак 2018 рік стане не таким легким на підйом — ти будеш розриватися між життям, яким хотілося б жити, і тим, що залишаєш за спиною.Складність вибору змусить тебе найближчі півроку стояти на місці, обдумуючи правильність свого рішення. Чи готовий ти пожертвувати всім заради нового? Готовий вкласти туди всі амбіції і час? Впевнений, що хочеш назавжди розпрощатися з цим і розпочати нове життя? Не переживай, відповіді на запитання знайдуться ближче до літа, але пережиті душевні терзання змусять тебе замислитися над підходом до життя і над власними амбіціями. Ймовірно, ти занадто суворий до себе і не сповна здатний оцінити свої навички. Але досягнення заповітної мети тебе в цьому переконає. У січні-лютому (а потім знову в липні і серпні) відбудуться різкі зміни на особистому фронті. І хоч здається, що ти рухаєшся вперед, остаточного розриву з минулим не відбудеться.Ситуація на кар’єрному поприщі теж буде терзати твою душу. Зірки обіцяють тобі зміцнити позиції і погодитися на довгостроковий контракт, хоча ти вважаєш, що таким чином зв’яжеш собі руки. Травень і червень видадуться вдалими у фінансовому плані, серпень полоскоче нерви, а от до кінця року все буде добре.

Телець Головною рушійною силою 2018 року стане для тебе Уран, планета змін, яка увійде в твій знак у  травні. Якщо тобі не вдавалося відшукати можливості реалізувати власні амбіції, то в цьому році Уран надасть заповітний шанс змінити життя у всіх можливих аспектах. Натяк на потенційно успішне майбутнє ти відчуєш відразу: намітяться реальні перспективи, але не обов’язково поспішати реалізувати їх тут же.Особисте життя змусить задуматися про майбутнє. Відносини, які почали гальмувати в кінці минулого року, почнуть набирати обороти з новою силою, досягаючи стадії, коли необхідно приймати серйозні рішення. Але не варто поспішати! Пауза в жовтні абсолютно необхідна, щоб привести думки в порядок.Рік Жовтого Земляного Собаки є поворотним роком у кар’єрних прагненнях — місячне і сонячне затемнення у верхньому секторі гороскопу тягнуть тебе все вище до зірок ! Вирішальний момент випаде на серпень. Якщо щось піде не так, спробуй поглянути на ситуацію під іншим кутом. Як тільки тобі це вдасться, ти з задоволенням продовжиш рухатися в наміченому напрямку.Травень стане найбільш вдалим місяцем з фінансової точки зору, а ось у липні і грудні будь дуже обачним. 2018 рік — рік змін, так що Тельцям варто бути дуже уважними!

Близнюки Твоїми амбіціями і здатністю продукувати всілякі ідеї захоплювалися всі навколо, однак у цьому році помисли можуть бути настільки масштабними, що втілити їх в реальність не буде можливості. Зараз твоїм життям править Нептун, будучи нескінченним джерелом натхнення. Але, обіцяючи багатство і славу, Нептун ніколи не говорить, як їх досягти.В останні роки Сатурн намагається приборкати Нептуна, який грайливо влаштувався у верхньому секторі твого гороскопу: друзі одноголосно просять тебе перестати ганятися за мріями і поглянути на майбутнє реалістичним поглядом. Розумна порада, здавалося б, але ти все одно не відмовишся від своїх намірів. Потужний вплив Юпітера дозволить зміцнити поточні позиції і наблизитися до Нептуна.Те, про що мрієш, нарешті стане можливим, але доведеться неабияк потрудитися на шляху до поставлених цілей. Справи на особистому фронті, ймовірно, будуть відсунуті на другий план: до кінця року ти не зможеш зв’язати себе зобов’язаннями там, де ще нещодавно погодився б, не замислюючись. Здається, тепер стосунки постали перед тобою в зовсім іншому світлі.Серйозні події на кар’єрному поприщі припадуть на січень і грудень. Крім того липень дозволить неабияк поліпшити фінансове становище — ти, ймовірно, націлишся на рівень вище.

Рак Останнім часом ти настільки звик ставити роботу на перше місце, що вже не можеш жити інакше. Проте нинішній рік здивує і порадує, адже тепер тобі надасться можливість розставляти пріоритети , відокремлюючи важливе від речей, які можуть зачекати. Головну роль у цьому зіграє Уран, який до кінця літа покине ту частину твого гороскопу, яка відповідає за самореалізацію.Справи увійдуть в нормальне русло, і ти неодмінно здивуєшся, як тобі вдавалося все  встигати! В кінці року тобі доведеться в останній раз зануритися в хаос, але не варто переживати з цього приводу. В любовній сфері 2018 рік поставить тебе перед вибором. Сатурн, який перебуває в любовній сфері твого гороскопу, закликає зупинитися і перевести наявні стосунки у ранг постійних, а от Юпітер так і натякає, що потрібно отримувати задоволення від життя.Яка з планет візьме верх у твоєму особистому житті — вирішувати тільки тобі! Нинішній рік несе і фінансові зміни. Те, що раніше здавалося необхідністю, стане розкішшю, і навпаки. Тобі належить вибудувати абсолютно новий бюджет, але врахуй, що це займе кілька місяців.

Лев Якщо ти завжди знав, що йдеш правильним шляхом, мусимо тебе засмутити:  попереду шлях  не такий вже і прямий, а за несподіваним поворотом ховається перехрестя, про яке ти й не здогадувався. Велика ймовірність, що ти вирішиш піти абсолютно новою дорогою, розділивши життя на дві половини — те, що було до 2018 року, і сьогодення. До речі, 2018 рік — те, чого ти чекав!У цьому році в твоєму знаку відбудеться чотири сонячних і місячних затемнень, які змусять гарненько придивитися до себе і внести необхідні корективи. Ось побачиш, до кінця року ти себе не впізнаєш . Останні кілька років труднощі різного характеру заважали розвиватися стосункам в тому напрямку, до якого ти і твоя друга половина прагнули.Тепер у тебе є простір для маневру та час для прийняття правильного рішення. Якщо ти, як і раніше, даєш шанс актуальним стосункам, тоді все буде добре. А вкінці року на тебе чекає справжній хепі-енд — ти можеш сміливо вхопитися за улюблену руку і разом зробити крок у щасливе майбутнє.На роботі чекай додаткового навантаження, яка може загнати тебе в жорсткі рамки. Якщо ти відчуєш себе в пастці, швидше шукай нове поприще для самореалізації. Найбільш сприятливими місяцями у фінансовому плані стануть лютий, липень і вересень. Всередині червня варто дотримуватися обережності, а в усьому  іншому — все буде прекрасно!

Діва На початку року ти оглянешся назад, розглядаючи можливість повернутися на стару роботу або минуле місце проживання, де тобі було добре і комфортно. Проте ведуть у минуле двері давно замкнені. Так що, друже, тільки вперед! Сміливо крокуй у незвідане майбутнє. Повір, воно приготувало для тебе безліч сюрпризів.Що б не сталося, це завжди на краще. На особистому фронті тебе чекає поява нової особи. Знайомий знайомого, новий колега на роботі або старий сусід. Це зовсім не важливо! І нехай іскра розгориться не відразу, вас з самого початку зв’яже міцна дружба і взаємна довіра.Є ймовірність, що новий рік принесе тобі просування кар’єрною драбиною або навіть нову роботу, але в тій же сфері. Замислюватися про нові звершення стане приємніше! З фінансової точки зору рік мине успішно, незважаючи на кілька проблемних тижнів восени .

Терези Для кожного, хто народився під знаком Терезів, романтичні відносини — основа, на яку спираються всі сфери життя. Так що зміни в справах любовних спричинять зміну амбіцій, стилю життя і навіть роботи. Що вже там – неабиякий спалах пристрасті може призвести навіть до переїзду за кордон. Такі вони – Ваги. Події січня вкотре доведуть, що нинішнє становище тобі неабияк набридло і ти знайдеш спосіб з ним покінчити. У лютому ти закрутиш новий роман і перша половина року мине, як у казці. З приходом літа новий роман перейде в стабільне русло або згорить дотла. На зміну весняному роману може прийти річний, який потягне тебе в зовсім інше русло. До осені ти відчуєш втому і візьмеш невелику перерву. У липні тебе чекає нова посада, на якій, ймовірно, захочеться залишитися довше. Можливо, це саме те, про що мріялося? Цей рік може стати до біса витратним. Однак це — ціна довгоочікуваних змін. До речі, якщо не розкидатися грошима безконтрольно, то і проблем не буде!

Скорпіон 2018 рік — чи не найкращий рік для Скорпіонів за останні десять років! Вплив Юпітера подарує нескінченний потік можливостей, які дозволять тобі розширити горизонти і поліпшити життя у всіх його аспектах. Напір Юпітера викличе у тебе якийсь дискомфорт, адже дарами покровителя потрібно скористатися або зараз, або ніколи.Юпітер зробить свій вплив і на особистому фронті. Романтичний зв’язок, який ти ніяк не наважувався розвинути через побоювання відкрити справжні почуття, перейде на новий рівень, якщо ти наважишся відкрити своє серце . У кар’єрній сфері низка сонячних затемнень обіцяє серйозні досягнення.Завдяки підтримці Юпітера успіх гарантований! Початок року — найбільш сприятливий час у фінансовій сфері. У листопаді тобі доведеться неабияк постаратися, щоб до кінця року отримати бажане.

Стрілець Ти готовий до критичних ситуацій з народження. Мало того, ти готовий зробити все, що потрібно, щоб цю ситуацію вирішити. А що, якщо криза минула, а обставини ніяк на тебе не тиснуть? Отже, ти вільний! Чому віддаєш перевагу зайнятися? Можна опрацювати плани на майбутнє, зайнятися справами, до яких давно лежить душа, або поїхати в довгоочікувану подорож.Поки Сатурн був у Стрільці, у тебе не було ні хвилини спокою. Зараз же саме час надолужити згаяне . В любовній сфері спостерігається невизначеність. Першу половину 2018 року ти будеш сумніватися, чи потрібен тобі насправді нинішній роман. До кінця листопада настане ключовий момент — все, що турбувало, вирветься назовні, даруючи шанс виправити ситуацію.В професійній сфері все налагодитися. Якщо влітку з’явитися шанс взяти на себе додаткові обов’язки, в жодному разі не варто його упускати. У фінансовій сфері все просто: терпіння і труд все перетруть! За виконану роботу ти будеш винагороджений, однак не забудь виділити достатньо часу для відпочинку.

Козеріг Ти завжди вважав, що досягнуті цілі — результат витрачених зусиль. Завдяки підтримці Сатурна в Козерозі виконана робота протягом року буде оплачена з надлишком, а щастю не буде меж . Зворотною стороною медалі є те, що заслуженого успіху довелося чекати дуже довго. Проте зусилля були витрачені не дарма, всі цілі досягнуті, а проекти реалізовані.Через кілька років ти повністю виконаєш намічену програму і доведеться взятися за створення нових цілей. Але відклади ці турботи на потім і насолоджуйся приголомшливим успіхом, який впаде на твою голову в найближчі кілька місяців. На любовному поприщі також очікують серйозні досягнення. Якщо до цього моменту ти був самотній, чекай на довгоочікувану другу половину. Якщо ж ти вже перебуваєш у стосунках, то відчуєш, як стрімко вони міцніють.Враховуючи, як близько ти підлетів до Сонця, в професійному плані радикальні зміни тобі не загрожують. Проте з’явиться можливість повернутися до перспективних і нереалізованих проектів. Це не крок назад. Всесвіт дає тобі ще один шанс пройти вже проторений раніше шлях і покращити результат. Правду кажучи, це навряд чи має значення в масштабах мети, до якої ти стрімко рухаєшся. Внаслідок затемнень у фінансовому плані рік буде мінливий. А ось лютий приємно тебе здивує!

Водолій Як і для інших знаків зодіаку, для Водолія 2018 рік стане роком змін. Нехай пануючі хаос, безлад  тебе не лякають, адже ти впораєшся зі змінами на раз-два. Місячні і сонячні затемнення відкривають нові можливості і дають поштовх  до руху в потрібному напрямку. Разом зі зміною поглядів зміниться і твоє особисте життя. Ймовірно, нинішній роман ти вже переріс і назрів розрив, після якого можна з упевненістю рухатися далі. І в кар’єрній сфері не обійдеться без змін. З Юпітером у верхній частині гороскопу у тебе з’явиться можливість повністю проявити себе.Підтримка Юпітера немала, значить,  не варто розмінюватися на дрібниці, вибираючи мету. У фінансовому плані 2018 рік буде не на жарт марнотратним. Можливо, такі збитки необхідні, щоб переосмислити себе і свої цілі? У будь-якому випадку — живемо лише раз!

Риби 2018 рік і наступний за ним тісно пов’язані: в цьому році тобі належить генерувати свіжі ідеї і відкривати нові горизонти, а наступний рік буде присвячений втіленню всіх задумів. Благотворне розташування Юпітера і Нептуна забезпечить нескінченний приплив ідей, реалізація яких буде викликати страх невдачі, адже минулі кілька років ти тільки те й робив,  що впирався у стелю. Але в цьому році Сатурн йде і не сміє більше заважати тобі в реалізації намічених планів. Підніми очі — шлях до вершини вільний! Можеш радіти, адже на особистому фронті буде значне пожвавлення. Полум’я таємних пристрастей розгориться сильніше, якщо ти будеш ретельно приховувати те, що відбувається. В іншому випадку вони згаснуть назавжди. Якщо ти відчуваєш, що не до кінця покінчив зі старою прихильністю, не варто обманюватися — ти просто намагаєшся всіма силами відтермінувати неминуче. 2018 рік принесе тобі удачу в кар’єрному плані, адже на самому його початку з’явиться можливість зробити крок вперед, а вкінці — шанс піднятися ще на одну сходинку. Головне — що ти контролюєш ситуацію , а не намагаєшся сліпо осідлати удачу. Березень — найпривабливіший час з фінансової точки зору. Хоча і влітку тебе чекає грошова премія, але зверни увагу, що за неї доведеться поборотися.

Ось він – найточніший гороскоп на 2018 рік ! Ми віримо, що все збудеться, адже для багатьох цей рік може стати кращим за багато десятиліть. Якщо досі тебе переслідували труднощі, то в цьому році ти впораєшся з ними легко. І нехай зірки ведуть тебе правильними шляхами!

 

За матерілами: Так просто

Comments

comments