Оскароносна акторка Тільда Свінтон зізналась, що вона квір

60-річна зірка розповіла про свою гендерну ідентичність.

Відома британська акторка Тільда Свінтон приголомшила зізнанням, передає ТСН.

60-річна володарка “Оскара”, яка нещодано знялася для українського Vogue, заявила, що вона квір — людина, яка не відповідає традиційній сексуальній та гендерній ідентичності.У нещодавньому інтерв’ю британському Vogue, зірка зауважила, що все життя почувалася квіром, але тільки зараз знайшла собі людей близьких за духом, серед яких багато відомих режисерів.

“Я впевнена, що в моєму випадку квір — це про чуттєвість. Я завжди почувалася квір. Шукала свій цирк квірів і знайшла його. Це мій світ. Тепер я в одній сім’ї з режисерами Весом Андерсоном, Пон Чжун Хо, Джимом Джармушем, Лукою Гуаданьїно, Лінн Ремсі, і Джоенн Хогг” – зазначила знаменитість.

Своїми однодумцями Свінтон також назвала померлих модельєра Карла Лагерфельда і режисера Дерека Джармена.

Також зірка розповіла, що у неї в молодості не було особливих кар’єрних амбіцій, навіть коли вона працювала з іменитими режисерами.

“Якщо ви б запитали мене про мої плани в 10 або 20 років, то вони полягали лише в тому, щоб бути разом із сім’єю, мати друзів, які змушують мене сміятися або самі сміються над моїми жартами, і жити в Шотландії біля моря, маючи купу собак і город” – розповіла акторка.

Проте попри те, що Тільда не може ідентифікувати, ким вона раніше була: хлопчиком чи дівчинкою, вона вже впродовж 16 років перебуває у стосунках з художником Сандро Коппом. Також у зірки є 23-річні діти від її колишнього коханого, художника і драматурга Джона Патріка Бірна: син Ксав’є і дочка Онор.