Нідерланди через заповнення лікарень відправляють пацієнтів із Covid-19 до Німеччини
Показник завантаженості лікарень пацієнтами з Covid-19 у Нідерландах досяг найвищого рівня з травня Нідерланди почали відправляти пацієнтів із Covid-19 до Німеччини через брак місць у лікарнях. Про це повідомляє Reuters, – пише Главком. Перших хворих відправили у вівторок, 23 листопада, з Роттердама в німецьке місто Бохум у землі Північний Рейн – Вестфалія, що межує з …










