У МОЗ розповіли, як не можна лікувати COVID, щоб не зробити собі гірше
Лікування коронавірусу буде успішним і обійдеться без неприємних наслідків тільки в тому випадку, якщо у пацієнта є налагоджена комунікація зі своїм лікарем. Всю інформацію про симптоми COVID-19 потрібно повідомляти лікарю під час запису на прийом або в процесі візиту в амбулаторію, – пише РБК-Україна. У МОЗ розповіли, як не варто лікувати коронавірус, щоб не накликати …
У МОЗ розповіли, як не можна лікувати COVID, щоб не зробити собі гірше Докладніше & raquo;










