Після засідання щодо обстрілу України: Росія влаштувала застілля в ООН з котлетою по-київськи

Росія влаштувала святковий обід після засідання Радбезу ООН. Головною стравою на заході була українська котлета по-київськи з картопляним пюре.

Вирішили накрити стіл представники держави-агресорки одразу після засідання, на якому обговорювали удар Кремля по київській лікарні “Охматдит”, – пише 24 канал.

Російське застілля в ООН

Привід в окупантів влаштувати святковий ланч був “непересічний” – розпочалося президентство Росії в Радбезі ООН. Воно триватиме упродовж липня.

Моральна деградація російської дипломатії очевидна,
– наголосив постпред України при ООН Сергій Кислиця після засідання Радбезу.Він також не розуміє, як можна потискати руку російському постпреду Васілію Небензі й приймати запрошення на ланч, “оплачений кривавими грошима”.

Російське меню на святковому обіді в ООН

Наступного тижня до Нью-Йорка також допустять шефа Небензі Лаврова, тому рівень токсичності у штаб-квартирі ООН ще більше зросте, – додав український дипломат.

Сергій Кислиця пожартував: хоч добре, що голові російського МЗС Лаврову не дозволяють вільно пересуватися далі від радіуса, встановленого владою США.

Раніше Кислиця спростовував російську брехню щодо удару по “Охматдиту”. За його словами, Кремль зумисне атакував саме дитячий медичний заклад ракетою Х-101.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини