Вибухова ніч у Росії: СБУ та ГУР вдарили по військовому аеродрому, НПЗ та електропідстанції

Українські спецслужби продовжують завдавати ударів по військових об’єктах в Росії. Зокрема, завдяки спільній операції СБУ та ГУР, в ніч на 9 липня серія атак безпілотників уразила кілька важливих об’єктів країни-агресорки.

Уражено військовий аеродром Ахтюбінськ в Астраханській області, електропідстанцію на 500 кіловатів в Ростовській області та нафтобазу в Калачі-на-Дону у Волгоградській області. Про це повідомляють джерела 24 Каналуу спецслужбах.

Які наслідки удару ГУР та СБУ по території Росії

Під час атаки на військовий аеродром Ахтюбінськ російські телеграм-канали повідомляли про роботу ЗРК “Панцир” та серію сильних вибухів. Однак ці повідомлення згодом були видалені, що свідчить про успішність атаки, адже зазвичай російська влада оперативно видаляє інформацію про ураження важливих військових об’єктів.

СБУ разом із ГУР та іншими Силами оборони продовжить забезпечувати гарячі літні ночі на російських військових об’єктах, які працюють на війну проти України. Ворог поплатиться за всі свої нелюдські злочини, – зазначило проінформоване джерело.Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини