Поліція США зловила «скажених» єнотів: вони виявилися просто п’яними

В США поліція спіймала двох єнотів у яких підозрювали сказ, але насправді вони виявилися п’яними. Імовірно, вони наїлися яблук, що заграли.

Про тварин, що дивно поводяться, поліції повідомили жителі Мілтона: судячи з коментарів на сторінці департаменту, єноти «дивно хиталися», а один з них навіть намагався перелізти через огорожу і впав. Офіцери знайшли тварин і доставили їх у відділок. Натомість поліцейські знайшли в єнотів ознаки інтоксикації алкоголем, а не сказу. Вони припустили, що тварини харчувалися яблуками, що забродили.

So, Ptl Scarberry made his first apprehension today, taking this masked bandit into custody with assistance of Sgt…

Gepostet von Milton Police Department am Montag, 12. November 2018

Однак поліцейські не повідомили чи дійсно тварин перевірили на сказ, щоб виключити його. Однак єнотів, після недовгого перебування в ділянці, відпустили на волю. Водночас офіцери наголосили, що жителям все ж необхідно бути пильними та повідомляти про всіх вуличних тварин, що дивно поводяться.

Сказ — смертельне інфекційне захворювання, яке викликає запалення головного мозку та супроводжується гідрофобією, галюцинаціями та жаром. Найчастіше люди заражаються сказом від укусів хворих тварин, причому це можуть бути як бродячі собаки та кішки в містах, так і дикі тварини. У Північній Америці сказ поширюють скунси, лисиці та єноти, до того ж ці тварини часто мешкають поблизу людей.

Поведінка хворих людей та тварин відрізняється: у людини сказ супроводжується тривожним і депресивним станом, натомість тварини зазвичай стають агресивнішими. Тому фахівці радять остерігатися бродячих тварин і, при появі в них дивної поведінки, терміново повідомляти про них в поліцію.