Риб чекає удача, а Стрільців зміни: гороскоп на вихідні

На вихідних Овнам доведеться відстоювати свою думку, Тельцям краще провести час наодинці з самим собою, а Близнюкам потрібно бути готовими до несподіваних змін. Стрільців також чекають грандіозні зміни, а Рибам буде у всьому щастити.

Тарологиня і прогнозистка Ольга Соломка ексклюзивНа вихідних Овнам доведеться відстоювати свою думку, Тельцям краще провести час наодинці з самим собою, а Близнюкам потрібно бути готовими до несподіваних змін. Стрільців також чекають грандіозні зміни, а Рибам буде у всьому щастити.но для склала гороскоп на картах таро для всіх знаків зодіаку на 19-20 червня, – пише OBOZREVATEL.Овен

Досить гарячий період намічається, ви можете взяти участь у якихось змаганнях чи суперечках, де потрібно буде відстоювати свою думку чи показувати свої найкращі якості та навички.

Телець

Захочеться спокою та благості, посидіти вдома чи деінде побути з собою наодинці, можливо відвідати святі місця. Словом, зануритися у тишу та власну підсвідомість, розмірковувати про сенс буття і свою роль у світобудові.

Близнюки

Що би ви не планували на ці вихідні, раптово може все змінитися, і ви опинетеся там, де і не сподівалися. Тому будьте готові до будь-яких несподіваних подій і відгукуйтесь на найвідчайдушніші пропозиції.

Рак

В цілому ці дні пройдуть спокійно і на позитиві, найкращий варіант – десь на природі, де ви, милуючись краєвидами, зможете відпочити тілом та душею, набратися сил та нових ідей, які до вас приходитимуть пачками.

Лев

Відпочити, здається, вам так і не вдасться. Весь час хтось потребує вашої допомоги, якщо не порадою, так у якості грубої фізичної сили. Найприкріше те, що всі ці зусилля жодним не компенсуються, тож не розраховуйте на гроші чи взаємну допомогу.

Діва

Якщо ви вирушаєте кудись туди, де вам було добре, то це буде надзвичайно потужний відпочинок. Навіть якщо вам здаватиметься, що це крок назад, у минуле, то пам’ятайте, що інколи потрібно відступити і набратися сил.

Терези

Можете опинитися у досить стиснених обставинах, коли у вас зв’язані руки і вам здається, що ви не можете нічого зробити. Єдиний вихід – призупинитися і порадитися із наймудрішим експертом – власною підсвідомістю.

Скорпіон

Здається, що вам нині добре і без усіляких мандрів – спокійно себе почуваєте навіть сидячи вдома чи просто прогулюючись знайомими місцями. Головне, щоб вас ніхто не турбував і ви собі могли дозволити якісь скромні задоволення.

Стрілець

Ви можете і не підозрювати, що на вас у ці дні насуваються грандіозні зміни. Задали собі спокійний темп, чогось очікуєте, але раптом обставини змінюється, і у вас невідомо звідки беруться сили для того, щоб трансформувати своє життя.

Козеріг

Вихідні для вас – суцільний привід радіти життю, оскільки те, про що ви колись лише мріяли, раптом починає здійснюватись. І це може бути настільки глобальне, що ви собі і не уявляли, що з вами таке може статися.

Водолій

Любовні справи будуть у повному порядку – серце б’ється в унісон з вашими коханими, ви дивитеся в одному напрямку і разом створюєте і потрібний настрій, і надійне фінансове і матеріальне підґрунтя вашому спільному майбутньому.

Риби

Почуваєтесь везунчиком, адже все складається найкращим чином – ви потрапляєте саме туди, куди давно прагнули, ще й отримуєте додаткові підтвердження про те, що і у майбутньому буде так, як ви і планували.