Умілець перетворив літак на будинок на колесах із кухнею і душем (світлини)

Американець Джино Луччі перетворив літак Douglas DC-3 Transport 1943 року на кемпер. Всередині він тепер має кухню та душ.

Авіалайнер під час Другої світової війни використовувався Військово-морськими силами США для транспортування. У 2019 році Луччі придбав його для здійснення своєї мрії, яку він мав ще з 12 років. Тоді він побачив по телебаченню, як чоловік створив із літака шкільний автобус, і захотів зробити щось схоже. Про це повідомляє сайт Insider, – пише Оbozrevatel.Джино знайшов оголошення про продаж літака ще 2018 року, але цілий рік тривали переговори щодо його купівлі. Він був пошкоджений від торнадо, через що не міг літати. Авіалайнер вдалося придбати “за ціною вживаного автомобіля”, як сказав Луччі.

Літак був пошкоджений після торнадо і не міг літати

Над реконструкцією літака майстер працював разом зі своєю родиною близько року. Завершити роботу вдалося влітку 2020 року. Всередині встановили деталі з багатьох старих літаків – вимикачі світла, домофонну систему та декоративний штурвал. Луччі також оновив кабіну літака, де зараз встановлена приладова панель автомобіля.

Луччі перетворив авіалайнер на кемпер разом із родиною

Щоб кемпер міг їздити, йому встановили двигун та раму від поломаної вантажівки. Також Джино оновив підлогове покриття та встановив змішувачі для ванної та кухні, які використовувалися в інших літаках. Крім того, салон оснащений стандартним обладнанням для будинку на колесах.

Над будинком на колесах працювали близько року

Майстер також зберіг трап, за допомогою якого можна потрапити у кемпер. Приміщення, яке раніше використовувалося для екіпажу літака, було перетворене на спальню для сина Луччі.

У кабіні пілотів встановили приладову панель автомобіля

Також була обладнана кухня з мікрохвильовою піччю, плитою, духовкою та холодильником. Крім того, є вітальня та ванна, а в задній частині кемпера розташована спальня з двома ліжками та ще одна ванна, яку Джино додав на прохання дружини.

Всередині автобудинку є дві спальні, вітальня, дві ванни та кухня

Незважаючи на унікальну форму та зовнішній вигляд кемпера, Луччі зміг зареєструвати його як будинок на колесах класу А. Це означає, що йому законно дозволено їздити у всіх 50 штатах Америки.

Родина вже встигла поїхати на ньому в декілька подорожей. В одній із них вони проїхали від штату Мічиган до штату Мен, що було їхньою найдовшою поїздкою.

Салон обладнаний стандартним для кемпера обладнанням