Сергій Лещенко заявив про угоду Порошенка і «Пупса» на виборах мера Львова

Колишній нардеп вважає, що вони висунуть спільного кандидата у другому турі.

Відомий журналіст-розслідувач і колишній народний депутат Сергій Лещенко заявив ввечері 15 вересня, що львівський бізнесмен та один із основних спонсорів «Свободи» Ігор Кривецький (відомий у певних колах як «Пупс») об’єднався з екс-президентом Петром Порошенком, щоб вивести у другий тур місцевих виборів у Львові спільного кандидата, передає ZAXID.NET.“Синютка – мер Львова” – це комбінація по Львову, яку розігрують “Пупс” і Порошенко. Вони хочуть вибити Садового з мерства. Вони об’єднують зусилля. “Пупс” і “Свобода висувають [Руслана] Кошулинського. Порошенко і [Григорій] Козловський, власник львівської табачки, яка контрабасом возить це в Європу ­– висувають [Олега] Синютку. І вони будуть намагатися вивести когось із них у другий тур, і [вже] там Садового позбавити влади» – заявив Сергій Лещенко, відповідачи на питання глядачів на своєму YouTube-каналі.

За даними соціологічної агенції Fama, Садовий, Синютка і Кошулинський входять у трійку лідерів серед кандидатів на посаду голови Львівської ОТГ. Чинного мера станом на початок вересня готові підтримати 41% львів’ян, Олега Синютку – 20%, Руслана Кошулинського – 16%.

Раніше соціологічна група «Рейтинг» моделювала результати другого туру виборів, якщо у першому турі жоден з кандидатів не набере більше 50% голосів. За результатами опитування станом на липень, Андрій Садовий у другому турі перемагає і Кошулинського, і Синютку.