Шалений одяг 90-х років: згадати все!

Це були лихі 90-ті, ми одягалися як могли!

О, всі, хто пам’ятає ті часи може багато розповісти про всі метаморфози в одязі! Не здивуємося, якщо деякі екземпляри досі залишилися у вашому гардеробі! Тільки пригадайте ці шалені чуприни, начоси, джинси «Мальвіни», светри «Бойси», бейсболки «USA California», кольорові яскраві спортивні куртки… А який сміливий макіяж був у чарівних дівчат на дискотеках під «Ласковый Май»!

Саме це ми пропонуємо згадати вам сьогодні, переглянувши наш пост! До речі, деякі з представлених речей стрімко повертаються в моду!Лосини
лосины
Їх носили всі модниці постійно і куди завгодно – в магазин, на дискотеку, в кіно… Особливістю лосин 90-х були яскраві «кислотні» кольори, такі, що в очі впадали і «виїдали». Але це було шалено модно і круто!
Спортивні костюми
костюмы
98d27996c2ce2dd96e57d1bad95e124b
WIqxhGnx1BY
Невід’ємна частина гардеробу 90-х. У поєдннні з лосинами дівчата новили куртки з коплектів, високі хвости з яскравими резинками і, звичайно ж, яскрава помада і тіні! Це був фурор. А чоловіки поєднували спортивки зі светрами, високими чупринами і ланцюгами на шиї. Оце був час!..
Кольорові резиночки для волосся
резинки
У кожної дівчини мала бути коробка зі сотнею-дві резиночок найяскравіших кольорів. Вони впліталися у шалені зачіски, хвости, коси. Особливо улюбленою зачіскою вважалися «пальмочки» з цією яскравою резинкою.
Взуття на платформі
платформа
3
Не кожен міг собі дозволити таку розкіш, як взуття на височезній платформі! Але примудрялися знайти! Воно було шалено незручне, а взували його виключно для «понтів» і хизування. Важкі і «дерев’яні», вони не дозволяли вільно рухатися, зате як модно виглядали!

Джерело: Бджола