Сходка “уважаємих людєй”, хамство ветерану і представнику президента. Притула показав Зеленському “кураторство” олігархів

В умовах карантину місцеві олігархи почали поводитися так нахабно, що затикають рота представникам президентської вертикалі. Видається, ніби влади немає взагалі.

Про це сказав волонтер, комік Сергій Притула у своєму відеоблозі, – пише Газета.юа.

Його дуже вразило, “а місцями навіть вк*рвило” відео з мером Харкова Геннадієм Кернесом і олігархом Олександром Ярославським, який, із повідомлень ЗМІ, за дорученням президента Володимира Зеленського “курує” Харківську область. Ті засідали на коронавірусному антикризовому штабі в Харкові.Кернес зібрав бізнесменів, почесних громадян міста і просто “уважаємих людєй”, каже Притула.

“У цій історії є три рівні. Перший – позитивний. Добре, що бізнес на місцях не відморозився, а готовий допомагати чим може. Об’єднується і щось робить. За це ми кажемо їм браво.

А далі менш приємно. Другий рівень – бунт місцевого самоврядування, точніше, повне нівелювання президентської вертикалі.

На засіданні штабу не було голови обласної державної адміністрації Олексія Кучера. Ну зайнятий він був, може, шифровку з Банкової отримував, руки десь мив або за гречкою в черзі стояв. Ну не було, та й не було. Але цей факт надзвичайно обурив Кернеса і топових бізнесменів Харківщини. Зокрема мільярдера Ярославського. І вони наввипередки давай обс*рати представника президента в області”, – каже Притула і наводить слова Ярославського: “Это не губернатор, это посмешище какое-то”.

“Губернатор, губернатор, губернатор. Люди, та ми ж не в Росії живемо. У нас немає губерній. У нас є голова облдержадміністрації.

Дісталося і заступнику голови ОДА Тарасу Пастуху, який заміщав шефа на цьому зібранні. Ярославський взагалі заткнув представника президента. (“Помолчите, вам слово дали?”).

До речі, Пастуха знаю особисто. Востаннє перетиналися, коли Тарас служив у 128-й гірсько-піхотній, а я допомагав їхній бригаді придбати дрон за 5,5 тисячі доларів, який потім став у пригоді для коригування роботи нашої артилерії.

Підозрюю, що ветеран почував себе не надто комфортно у середовищі таких “уважаємих людєй”.

Геннадій Адольфович почав своїм фірмовим булькотінням розказувати про вищезгаданих “уважаємих людєй”. Коли я це дивився, складалося враження, що це не офіційне засідання антикризового штабу, а якась сходка. І це насправді дуже сумно. Бо така картина є в багатьох регіонах України.

На тлі побаченого виникає одне логічне запитання. У нас взагалі ще є якась влада? Особливо на місцях. Тому що в цій історії я держави не побачив”, – резюмує Притула.