“Слава Україні!”: журналіст із РФ привітав нашу збірну з виходом до 1/4 фіналу Євро-2020

Відомий російський журналіст Василь Уткін написав “Слава Україні!”, привітавши нашу країну з історичним чвертьфіналом Євро-2020. Завдяки перемозі над Швецією з рахунком 2:1 наша національна команда вперше дійшла до цієї стадії турніру.

На своїй сторінці в Telegram коментатор зізнався, що був би радий тріумфу підопічних Андрія Шевченка над англійцями в 1/4 фіналу. Він похвалив українських гравців, які билися до останньої хвилини, й оцінив наші шанси на успіх у поєдинку з родоначальниками футболу, передає Обозреватель.

“Якщо Англію за відмову від гри в футбол покарає саме Україна, я буду просто щасливий. Хоча коефіцієнт на це в основний час менш ніж 15 я сприйму як наругу (до питання про шанси). Які молодці. До останньої хвилини. Upd. Як же я міг забути… Слава Україні!” – написав Уткін.

Нагадаємо, що на гол Олександра Зінченка в першому таймі відповів найкращий бомбардир скандинавської команди Еміль Форсберг. Основний час матчу закінчився внічию, а вже в овертаймі шведи залишилися вдесятьох після грубого фолу Маркуса Даніельссона.