«Слуга» Безугла заплакала в прямому ефірі і покинула студію «Суспільного»

Безугла покинула студію після критики законопроєкта про СБУ.

Народна депутатка від партії «Слуга народу» Мар’яна Безугла заплакала в прямому ефірі і покинула студію «Суспільного» через критику законопроєкта про СБУ, передає Главком.

У новому випуску токшоу Суспільного «Зворотний відлік» обговорювали, кому та навіщо потрібна реформа Служби безпеки України.В ефірі взяли участь Ярослав Юрчишин, народний депутат України, депутатське об’єднання «Справедливість»; Віталій Шабунін, голова «Центру протидії корупції»;Олексій Гончаренко, народний депутат, фракція «Європейська Солідарність»; Вадим Івченко, народний депутат України, фракція ВО «Батьківщина» та Віктор Чумак, народний депутат України VII-VIII скликань, головний військовий прокурор України (2019 – 2020 рр.), в.о. Генерального прокурора України (6 березня 2020 — 17 березня 2020 р.).

Учасники токшоу розкритикували роботу СБУ та законопроєкт про реформу СБУ.

«Мені сподобалася енергія неофітів, які говорять про реформу СБУ. Чому я кажу про неофітів? Тому що я в цій реформі 17 років. 17. От стільки ми втратили часу. В 2005 році концепцію реформування правоохоронної системи було подано в РНБО… Я подавав її особисто. Я переживаю це дежавю 17 років. Нічого не міняється і нічого не поміняється. Я скажу вам чому. Ситуація така, що правоохоронна система України вже 30 років і скоріше за все йде така сама тенденція тому що, цей самий уряд, цей самий президент вже теперішній і ті ж самі політики вони ж мають ту ж саму філософію думанні і філософію роблення, як і інші», – сказав Чумак.

Після цих слів Безугла перебила промову Чумака і зі сльозами на очах заявила, що йде доопрацьовувати законопроєкт про СБУ.

«Я дуже дякую. Перепрошую. Ніхто з тих, хто зараз дискутує не буде з самого ранку завтра працювати над висновком юридичного управління. Я не хочу на це тратити час. Чому? Поясню. Тому що тільки моїх особистих годин пішло більше тисячі на цей проєкт. Більше 200 людей у групі… Я не молодець. Я не неофіт. І будь ласка, при всій повазі, ви можете обговорювати щодо того, що нічого не зміниться, але ми докладемо усіх зусиль, щоби все помінялося. Щоб в першу чергу, щоб в перший раз за 30 років ця реформа відбулася. І найближчим часом парламент буде голосувати цей законопроєкт. Але щоб парламент його голосував мені треба зараз піти, вибачте трохи поспати і зранку до сесії Верховної Ради ще опрацювати ті правки, які ми будемо враховувати як техніко-юридичні корекції. В тому числі і щодо повноважень президента… Вибачте будь ласка, я пішла трошки підготуватися і далі працювати над проєктом», – заявила нардепка.