Суд арештував капітана поліції Києва, підозрюваного у побитті лежачого активіста

Печерський райсуд Києва 12 лютого обрав запобіжний захід працівникові Подільського управління поліції Василеві Мельникову. Його підозрюють у перевищенні влади або службових повноважень, що супроводжувалось насильством. Мовиться про інцидент 9 лютого у Подільському райвідділі, коли правоохоронець без форми ногами бив лежачого активіста.

Суд взяв старшого оперуповноваженого, капітана поліції Мельникова під варту строком на 60 діб з правом внесення застави у розмірі 115 тисяч гривень, повідомив із зали суду кореспондент 24 каналу.

Прокурори ж просили суд арештувати Мельникова, але без права внесення застави. Працівника поліції, підозрюваного у побитті ногами праворадикалів, відсторонили від посади строком на 2 місяці.

“Мельников В.М. з метою недопущення активістів до відділку, діючи всупереч вимогам статей про Нацполіцію, і будучи ознайомленим з положеннями, перебуваючи в коридорі будівлі, будучи представником влади, діючи умисно, наніс 2 удари ногою в спину активісту. Продовжуючи свої дії, відразу вийшов за активістом, ображаючи особисту гідність потерпілого, наніс 4 удари по голові та рукам потерпілого, який на той час вже лежав на асфальті. Відповідно до довідки з лікарні, у активіста виявлено – забій м’яких тканин”, – розказав прокурор.

Прокурор заявив, що висунута Мельникову підозра обґрунтована низкою зібраних слідством матеріалів, та попросив суд обрати правоохоронцю найжорстокіший запобіжний захід – тримання під вартою.

А захист Мельникова просив суд відпустити того під особисте зобов’язання, аргументуючи це тим, що з 10 лютого підозрюваний перебуває на стаціонарному лікуванні, перебуває у шлюбі і має дитину.