У бухті Севастополя вибухи: окупанти оголосили ракетну небезпеку

У Севастополі місцеві жителі чули потужні вибухи. Окрім цього, окупанти перекрили Кримський міст.

Так звана окупаційна влада повідомила про ракетну небезпеку по всьому півострову Крим. Пропагандисти в один голос вже почали заспокоювати населення: нібито обійшлося без втрат. Що відомо про ранкову атаку на Севастополь – передає 24 Канал.

Вибухи в Криму

Окупанти приблизно о 8:37 повідомили про закриття Кримського мосту. Уже за кілька хвилин місцеві пабліки повідомили про звук вибуху в Севастополі. Зокрема, гучний звук пролунав у районі бухти.Пропагандисти цього разу також спробували списати все на роботу ПВО, однак щось пішло не так. Уже за кілька хвилин пабліки в один голос почали переконувати, що “все ціле” та “нічого не постраждало”. Тобто, схоже, влучання все ж було та “славнозвісна” російська ППО вкотре пропустила ракети.

“Повідомляють, що техніка ціла! Попередньо, постраждалих немає”, – пишуть пабліки.

Одразу після цього російські військові пабліки затихли, зазначаючи, що очікують офіційної інформації від гауляйтера Міхаіла Развожаєва. Також з’явилися повідомлення про карети швидкої допомоги у напрямку бухти. Згодом “губернатор” все ж вийшов на зв’язок.

Вранці на одному з кораблів на Північній стороні військові відбили атаку протикорабельної ракети. Від осколків, що впали, сталося невелике загоряння, яке оперативно ліквідували, – повідомив він.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини