Вибухи в бухті Севастополі: окупанти заявляють про удар по одному з кораблів

Україна продовжує завдавати ударів по тимчасово купованих територіях, а в Криму також і нищити ворожі кораблі. У Росії заявляють про удар по одному із суден.

Зранку 21 квітня у Севастополі лунали вибухи. Ворог наполягає, що атаку вдалося відбити, передає 24 Канал.

Сталась пожежа

У Росії наполягають, що відбили атаку протикорабельної ракети. Окупаційна влада заявила, що на місці падіння уламків виникла пожежа, яку оперативно ліквідували.У мережі показали кадри пожежі. На записі можна побачити дим, однак роздивитись корабель неможливо. Жодних офіційних коментарів з цього приводу не давали.

Росія вивела більшу частину кораблів Чорноморського флоту і підводних човнів із Севастополя далі на схід. Наразі фіксується його надзвичайно мала активність у Чорному морі. За доповідями розвідок, після дій України у Чорному морі Росія переміщує кораблі, зокрема, носії “Калібрів”, на Каспій.

Зазначається, що сучасні російські військові кораблі, такі як фрегат “Адмірал Григорович”, мають системи вертикального пуску для стрільби крилатими ракетами по морських та наземних цілях.

Такі ракети історично перезаряджалися у Севастополі. Однак станом на зараз його було переміщено до Новоросійська. Росіяни відверто бояться нових ударів, які відправлять на дно черговий корабель.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини