У Курську в Росії пронісся потужний буревій: дерева трощили авто, сотні людей без світла

Росією раз за разом проносяться стихійні лиха. Цього разу Курськ накрило потужним буревієм, який ламав дерева та зривав дахи.

В четвер ввечері, 12 травня, стихія накрила російське місто Курськ. У місті почалася злива та здійнявся потужний вітер. І під його натиском почали падати дерева. А також металеві конструкції. Саме вони й потрощили припарковані автомобілі, передає 24 канал.

Дерева падали на дорогу, перекриваючи проїздну частину.Однак на самих лише деревах буревій не зупинився. В одному з районів вітер зірвав дах з трансформаторної підстанції. Відтак частина міста залишилася без електропостачання, а жителі місті – і без зв’язку.

Стихійні лиха в Росії та постійні “хлопки”

Після того, як Росія вирішила напасти на Україну, в самій Росії постійно відбуваються негаразди. Особливо це стосується прикордонних з Україною областей – Бєлгородської, Курської та Воронезької. Саме там росіяни зібрали чи не найбільше своєї армії для нападу на Україну. Відтак після їх концентрації в цих областях, там постійно відбуваються різноманітні негаразди.

Найбільше проблем стаються в Бєлгородській області, звідки росіяни відправляють своїх окупантів на Харків та Донбас. Жителі цього регіону доволі часто чують “хлопки” у повітрі. Так російські пропагандисти вирішили замінити слово “вибухи”, адже воно лякає “звичайних росіян”. Тож щоб не посилювати напругу в суспільстві (адже на Росії не може відбуватися нічого поганого), там вирішили вдатися до такого кроку.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини