У Росії розповіли про важкий стан інфікованого коронавірусом Кадирова

Глава Чечні Рамзан Кадиров, який, за даними ЗМІ, заразився COVID-19, нібито перебуває у важкому стані.

Журналісти раніше повідомляли про госпіталізацію Кадирова в клініку Москви з коронавірусом і ураженням легень, але офіційно інформація довго не коментувалася. Тільки ввечері 22 травня спікер парламенту Чечні заявив, що Кадиров нібито здоровий. Про це заявило видання Baza, – пише obozrevatel.

Лікарі вважають, що глава республіки заразився близько двох-трьох тижнів тому, передає Baza з посиланням на джерела. Тоді ж він відвідував інфікованого главу Урус-Мартанівського району Чечні Валіда Абдурешідова і навіть обійняв хворого.

Кадиров у лікарні
Грозный-информКадиров у лікарні, де лікується Абдурешідов
АиФ

Через тиждень після інфікування Кадиров нібито став почуватися “набагато гірше, ніж зазвичай”. Нездужання він спершу списував на ГРВІ, пише видання.

При цьому генеральний директор грозненського футбольного клубу “Ахмат” Ахмед Айдамиров доволі неоднозначно прокоментував здоров’я Кадирова.

Він стверджував РБК, що з главою Чечні все гаразд і що він здоровий, проте після публікації заяви уточнив, що особисто з керівником республіки не спілкувався. Слова про здоров’я Кадирова, як сказав Айдамиров, засновані лише на його “особистій думці”.