В Англії від коронавірусу загинув таксист після того, як у нього плюнув заражений пасажир

Чоловік відмовився заплатити водієві.


61-річний таксист Тревор Белль помер від коронавірусу / фото Gofundme

Таксист із Лондона загинув у лікарні після того, як пасажир відмовився платити й обплювавши його, заразив коронавірусом.

22 березня 61-річний таксист Тревор Белль віз пасажира у лондонському районі Стратфорд, повідомляє Уніан,  посилаючись на видання  The Mirror.

Чоловік відмовився заплатити водієві дев’ять фунтів стерлінгів (293 грн – УНІАН) і плюнув на нього зі словами: «У мене коронавірус, тепер і в тебе теж».

Після події стан Белля погіршився, у нього з’явилися симптоми інфекції. Через кілька днів чоловіка госпіталізували, три тижні він боровся за життя у лікарні. 18 квітня Белль загинув.Друг таксиста Деміен Бріггс розповів, що Белль нещодавно став дідусем.

«Він був веселою людиною, який завжди знаходив спосіб змусити інших посміхнутися і забути про проблеми. Сумно, що він заразився під час роботи», — прокоментував Бріггс.

На сторінці сайту GoFundMe рідним загиблого вдалося зібрати шість тисяч фунтів (195 тис. грн) — вдвічі більше, ніж планувалося, щоб оплатити його похорон і організувати поминки.