В Україні конфіскованого пітбультер’єра продали за 11 тисяч грн

У майбутнього власника є 10 днів, щоб внести гроші на рахунок

Пітбультер’єра Тора, яку виставили на державний аукціон, продали за 11 249,99 гривень. Про це повідомив Мін’юст з посиланням на в.о. гендиректора системи електронних торгів СЕТАМ Олександр Мамро, – пише Сьогодні.

Собаку відібрали у власника за рішенням суду за “порушення правил утримання”. В аукціоні брали участь 8 осіб, початкова ціна піднялася зі стартової на 9900%.

Олександр Мамро: Сьогодні, о 18:00 завершився аукціон по продажу піт-бультер'єра на прізвисько «Тора», якого було…

Gepostet von Міністерство юстиції України am Freitag, 22. Mai 2020

 

Раніше повідомлялося, що Міністерство юстиції України виставило на продаж собак. На найближчих аукціонах пропонували придбати дворічну східноєвропейську вівчарку і п’ятирічного пітбуля.

Наприклад, пітбуля на ім’я Тора конфіскували в жовтні 2019-го на Донеччині. Її намагалися продати вже не перший раз, раніше її оцінювали в 150 грн, а зараз стартова ціна починалася з 112,5 грн.Пізніше в Мін’юсті відреагували на скандал з продажем собак. Як пояснили “Сегодня” юристи, мова йде про конфіскацію собак не за борги, а за неналежне утримання, згідно рішення судів. Пітбуль і вівчарка неодноразово кусали людей під час вигулу, чим представляли небезпеку. Однак, через особливості законодавства, їх конфіскація у господарів потрапляє в категорію “арешту майна боржника”, хоча нічого спільного з фінансовими боргами не має.