У столиці на евакуаторі задимівся суперкар: McLaren 720S за 300 тисяч доларів

Мережею поширюється відео, як елітне британське авто McLaren 720S димить просто-таки на евакуаторі. Це один із найшвидших автомобілів, що може розганятися 100 кілометрів на годину всього за 2,9 секунди.

Зазначимо, що цей суперкар загалом може розвинути швидкість до 340 кілометрів на годину. Про те що ця елітна автівка опинилась на евакуаторі та почала диміти, інформує 24 Каналз посиланням на анонімні телеграм-канали.

McLaren задимів на евакуаторі

Важливо, що помітили автомобіль у Києві на одній з багатосмугових доріг столиці. Станом на вечір 18 листопада причини задимлення машини за 300 000 тисяч доларів – невідомі.Водночас журналісти 24 Каналу знайшли в TikTok серед відео, що опублікував користувач з ніком luxcars.kyiv, ролик за вересень 2023 року. На ньому McLaren 720S розганяється та мчить по одній з київських магістралей.

А я думаю, яка зараза ганяє, що спати неможливо. І по автобусній смузі, – зазначають користувачі TikTok у коментарях.

Ми не можемо стверджувати, що це один і той самий суперкар, однак таких дорогих автівок в Україні справді небагато. Як зазначають журналісти видання “Фокус”, відповідні авто декілька разів помічали, окрім столиці, також в Одесі.

Додамо наостанок, що купе і кабріолет McLaren 720S випускали з 2017 по 2023 рік. Він має 4-літровий двигун та V8 Twin-Turbo систему, що еквівалентна 720 кінським силам.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини