Злітають дахи, перевертаються машини: потужний ураган пройшовся по Росії

У деякі регіони Росії прийшла негода – потужний вітер буквально змітає все на своєму шляху. Місцеві публікують кадри, на яких ураган зносить дахи будівель, ламає дерева та здіймає у повітря предмети.

Очікується, що найближчим часом погода стане лише гіршою. Окрім сильного вітру там піде й сніг, – пише 24 канал.

Негода у Росії

Потужний ураган 19 листопада пройшовся по Сибірі – найбільше дісталося містам Алтайського краю, Кемеровської, Омської та Новосибірської областей. Також непогода прийшла й в Красноярськ. Вітер досягає швидкості у 35 метрів на секунду. Він зносить дахи будинків, стовпи, дерева та автомобілі.Наприклад, сильний вітер у Новокузнецьку зірвав вивіску біля торговельного центру, внаслідок чого та впала на жінку. Також там відлетів фасад однієї з багатоповерхівок, а також дерево впало на одну з проїжджаючих автівок. Водій чомусь вирішив загальмувати, тому стовбур впав прямо на дах, придавивши двох людей. Вони загинули.

У Барнаулі ж, приміром, ураган зміг пересунути автопричіп.

Також з’явилося відео з Бійська, на якому ураган зніс купол храму.

Повідомляється, що у 33 населених пунктах у Сибірському регіоні немає світла. Також є проблеми з опаленням. Влада заявляє, що найближчим часом не варто очікувати поліпшення погодних умов. Все стане лише гірше, вітер посилиться, а також піде сніг.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини