Україна зі світовим рекордом взяла два “золота” в плаванні на Паралімпіаді-2020

Українські плавці Євген Богодайко (категорія S9) і Максим Крипак (категорія S10) завоювали золоті медалі Паралімпіади-2020 на дистанції 100 метрів брасом і 100 метрів вільним стилем відповідно.

26-річний Крипак проплив дистанцію за 50:64, встановивши світовий рекорд. Українець покращив час попереднього досягнення на 0,23 секунди.

Максим після першої половини дистанції був третім, але зміг показати блискучу швидкість, завоювавши “золото”.

27-річний Богодайко продемонстрував неймовірну волю до перемоги, вирвавши нагороду на останніх секундах.

Плавець з Полтави невдало стартував і першу половину запливу був в ролі наздоганяючого. 50-метрівку Євген завершив на третьому місці, але заключні метри гонки провів блискуче.

Євген поступово наздоганяв суперників і в самий вирішальний момент зміг торкнутися бортика першим.

Для України це стало 4-ю та 5-ю нагородами найвищого ґатунку на Паралімпійських іграх в Токіо.